Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy diszgráfiá...

Honnan tudjam, hogy diszgráfiám van-e?

Figyelt kérdés
Elég rossz a helyesírásom, és azt mondták rá, hogy olyan mintha nem is magyar lennék. Szóval próbálok ide minél többet írni, hogy hátha valaki szakértő a témában. Bár ezt nem hiszem, hiszen akkor nem itt lenne gyakori kérdéseken, hanem tanulászavaros diákokkal foglalkozna. 24 éves vagyok és a sok olvasástól a helyesírásom meg nyelvhelyességem nem javult, vagy talán javult csak keveset. Még mennyit írjak? Hmmmm! Ti hogy vagytok? Minden rendben? Jé egy troll válasz nagyon köszönöm! blablabla! Mondjuk kiskoromban valamit mondott a logopédusom, de apám lebeszélte róla. Ennyit tudok.

2020. aug. 8. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Elmész vizsgálatra Budapestre pénzért. Felnőttként már fizetni kell érte, hogy kiderüljön. Ilyenkor adnak egy papírt is amit maximum a közép/felsőoktatásban tudsz használni bizonyos felmentésként, munkahelyen már nem érdekli az embereket.


Általában 16 éves korig csinálnak diszlexia, diszgráfia és diszkalkulia gyanúja miatt ilyen több részből álló vizsgálatot.


Van fejlesztő foglalkozás is, de az is csak iskolásoknak van 99.9%-ban ingyen.

2020. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Konkrétan egy hiba sem szúrta ki a szemem ahogy elolvastam, nem tudom ez hogy működik, hogy esetleg csak kézzel írott formában jelenne meg. Ha nem, akkor kétlem, hogy az lennél.
2020. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!