Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igazságos?

Szerintetek ez igazságos?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárom kedvesebb kettő másik lánnyal velem meg tök szigorú pedig nem viselkedek rosszúl jó tanuló is vagyok és mindent megcsinálók amit kér. Ok nélkül lekiabálja a fejemet pedig nem is csinálok semmit ezt miért csinálhatja velem?

2020. aug. 12. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Nem igazságos. Valószínűleg nem vagy neki szimpi, és nem is próbálja titkolni.
2020. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Nem igazságos és kretén a tanár.
2020. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem igazságos, és nem is szabadna ezt csinálnia. Ne szólj be neki, és tanulj többet az óráira, óráin ne beszélgess, és így hátha nem talál majd rajtad fogást, és békén hagy. Nekem is volt sok olyan tanárom, akik utáltak engem. Volt egy akinél egész évben csak én feleltem, és aki akkor is beírta a hiányzást, ha ott voltam, meg ilyesmi.
2020. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!