Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE-BTk osztatlan történelem-...

SZTE-BTk osztatlan történelem-(x) tanárisok, ti mit vettetek fel Ókori tötrénelem előadás gyanánt ?

Figyelt kérdés
Már csak ez hiányzik hogy elkészüljön az órarendem de pont ezen, vagy hasonló néven nem találok semmit főleg nem az adott időpontban ( kedd, 12.00-14.00). Tudnátok segíteni ? Vagy ti mit vettetek fel ami ez lehet ? Esetleg lehet hogy később hírdetik meg a kurzust ?

2020. aug. 27. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ókor történetének írják a neptunban. Választhatsz azt hiszem anno Róma, Görög, Kelet és Egyitomi előadások voltak ókorból. Be vagy osztva valahova, ami abban az időpontban van. Szerintem kedden ha jól emlékszem ebben az időpontban görög történelem van. Nézd meg a tárgyak között.
2020. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 Jól írja. Annyit tennék hozzá, hogy a tárgyfelvételnél a tárgyak keresésénél van egy "Tárgycsoport" legördülő lista, na abból válaszd ki azt, hogy "Az ókori történelem alapjai", akkor fogod látni, hogy milyen előadások vannak a témában, azok közül az egyik a megfelelő (keddi) időpontban lesz.
2020. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A régi szép idők, amikor még nekem is ez volt a legnagyobb problémám...
2020. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as, na igen... :D Tóth Ivánnál voltam szemináriumon (Thuküdidész), meg ókori Kelet előadáson, már nem is tudom, kinél. Arra emlékszem, hogy Rómát nagyon kerülni kellett, mert valami vérengző nő tartotta állítólag.
2020. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!