Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt minden egyetem...

Miért hiszi azt minden egyetemista hogy távoktatás lesz amikor ennek nagyon minimális az esélye?

Figyelt kérdés

Nálunk az összes tanár elmondta, hogy végig jelenléti oktatás lesz, szinte esélytelen, hogy ujra digitálisra áttérjen az egyetem.

#DE GTK amugy.



2020. szept. 9. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Órák kb. 80% online megy. (SZTE)
2020. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mivel van olyan tárgyam, ami egyből online indult, míg sok másikból egyetlen tájékoztató előadás volt megtartva, az is arról, hogy jövő héttől távoktatást szeretne a tanár :D

Nálunk hivatalosan hibrid oktatás megy, a tanárok határozzák meg első sorban, milyen módon kívánnak oktatni egy-egy tárgyon.


SZE

2020. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
21%

Nálunk a távoktatás táv módon lesz.


Hogy miért? Mert van egy csoport marha, aki mindenhol vírust kiált, de csak azt a felét nézik, hogy melyikből lehet félelemkeltéssel propaganda módszerekkel hatalmat megtartani és birkákat nevelni az emberekből...

2020. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én PTE BTK-s vagyok és jelenléti oktatásunk van, ami egy vicc. Pont a mi képzéseinken nincsen gyakorlat, labor stb., tök egyszerűen meg lehet oldani a távoktatást is, mivel 90%-ban elméleti anyagról van szó. Közben pedig a többi karon is tudtommal vagy online vagy hibrid oktatás megy...
2020. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is DE-GTK-s vagyok, de az én oraimon eddig senki sem mondta, hogy végig jelenléti lesz. Azt mondtak, hogy nem tudjak, de megvan az esélye, készülnek arra is.
2020. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

13-as értjük, hogy a háttérhatalom találta ki stb. de mi itt most 3 agysejttel többet igénylő tényeket próbálunk közölni a kérdezővel.


Nálunk jelenleg hibrid oktatás van, az 50+-os órák online vannak, de eléggé egyértelmű, hogy visszajönnek a márciusi törvények, és az a fajta életstílus.

2020. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!