Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan válasszak így szakdolgo...

Hogyan válasszak így szakdolgozat témát, konzulenst stb.? Semmit nem tud senki.

Figyelt kérdés

Most kezdtem meg az ötödik félévem, idén kellene diplomáznom. Nekünk eddig soha senki nem mondott semmit és semmilyen felületen nem is voltak megosztva (aktuális) információk ezzel kapcsolatban, hogy mégis mi hogyan működik, mit kell csinálni, mik a határidők. Most az egyik tárgyam a szakdolgozat írásával fog foglalkozni, ami tök jó is lenne, de senki nem tud semmit. Végigkérdezgette a tanár, hogy kinek mi a témája, miből akarja írni, ki a konzulens stb., de mindenki csak némán ücsörgött. Majd közölte velünk, hogy három hetünk van ezt megoldani, mert le kell adni a témabejelentő lapot.

Viszont nekem halvány lila fogalmam sincsen, hogy miből szeretném írni, csak nagyon nagyon tág értelemben, ami kb. nem jelent semmit. Azt sem tudom, hogy a témát mennyire konkrétan kell meghatározni vagy egyáltalán mik jöhetnének szóba. Semmit nem tudok erről. Azt sem tudom, hogy kit választanék konzulensemnek, nem tudom melyik tanár mivel foglalkozik és egyikükkel sincsen jó kapcsolatom, engem nagyon nem kedveltek a tanáraim. Viszont azt mondták, hogy eleve egy már meglévő ötlettel kell odamenni hozzájuk, mert csak akkor tudnak mondani bármit is.


2020. szept. 10. 10:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Lediplomáztàl azóta? Mi lett a story vége?
2022. dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!