Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan úszhatnám meg a szalaga...

Hogyan úszhatnám meg a szalagavatót?

Figyelt kérdés

szóval az a helyzet, hogy most megyek 12-be, és ott lesz az a hülye szalagavató, meg a ballagás, érettségi stb. persze külön kéne táncpróbákra járni, azt kifizetni, a ruhát fizetni, meg persze egy csomó időt elvesz a tanulásból, elvégre érettségire készülünk. anyagilag sztem nem tudjuk állni, mert nagyon szarul állunk. meg UTÁLOK táncolni. Szerintetek csináljak magamon egy "véletlen" balesetet, mondjuk lábtörést(úgysem tört még el soha semmim), vagy mi legyen? De ha az kell akkor határozottan megmondom az ofőnek akinek mi vagyunk az első osztálya -és még kirándulni sem vitt el minket-, hogy "Nem fogok táncolni!" mert elvileg ez kötelező mert a tesóm is odajárt két éve és neki is kötelező volt. akkor is nehezen jöttünk ki anyagilag...

Szóval most mi legyen, mert nagyon meg akarom ezt úszni!


Előre is köszönöm a tippeket.


2010. aug. 8. 00:12
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! látom akkor nem csak nálunk drága ez az egész műsor! akkor sztem az lesz az első h beszélek majd vele! :D
2010. aug. 8. 15:04
 22/23 anonim ***** válasza:
Én csak lesek itt a kommenteken :O Ez tényleg így megy? Most voltam végzős, ráadásul a környék "elit" gimijében, de itt ugyan nem kellett fizetni egy vasat se. Egyik osztálytársunk (aki táncos, de ahol nem volt ilyen a csapatban, ott se fizettek külön tánctanárnak) tanította be nekünk, nem kosztümben táncoltunk, hanem csak egységes ruhában, ami senkinek nem okozott gondot (ha mégis, kapott kölcsön mástól), a belépőért nem kellett tudtommal fizetni a hozzátartozóknak, aki befért, az bejött, utána nem volt vacsora (arra ott a bankett), hanem az osztály közösen elment egy szórakozóhelyre pár tanárral, és mindenki magának fizetett, amit tudott és akart. Nagyon jó hangulatú volt, de aki nem akart részt venni, hát nem vett.
2010. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Emlékszem, engem az ofőm nem is akart engedni táncolni. Én voltam az egyetlen látássérült az osztályban, és gyógytesire jártam.. Az apukám erre azt mondta ofőmnek, hogy akkor én nem is megyek szalagavatóra.

--Ezt mégis hogy képzeli a lány?--kérdezte ofőm

--Ahogy én annak idején-- felelte apukám

Apukám ugyanis se akkor nem volt, mikor neki kellett tűznie,sse akkor, amikor ő neki tűztek volna szalagot.

Végül is nekem is táncolnom kellett. Egy ilyen hülye , önelégült ripacs tánctanárunk volt, és az egészet a hátma közepére kívántam.

De túléltem, ahogy sok minden mást is.

2015. ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!