Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így van reális esélyem bejutni...

Így van reális esélyem bejutni orvosi egyetemre vagy el kell engednem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy négyesre érettségiztem most a vírus idején. Több okból is de főleg a lustaság az oka, amit már nem tudok visszacsinálni sajnos. Az egyik nyelv emeltem én kívül mindegyik négyes lett.

A biológia és kémia emeltem újra fogom csinálni most májusban, ezek remélhetőleg nagyon jól fognak sikerülni.

Ezenkívül van egy felsőfokú nyelvvizsgám. Az évvégi jegyem között szintén található pár négyes a fenti ok miatt szintén.

Mennyire reális így az egyetemre való bekerülés?


2020. okt. 21. 00:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel semmilyen szakmát ne tanuljon ki senki, mert mindenhol vannak káros emberek. Micsoda logika!
2020. okt. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Össze egyezteted az egészség ügyet ahol emberek egészségével és életével foglalkoznak bármelyik másik szakmával??
2020. okt. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, simán. Ha rossz mérnök vagy, és sikerül olyan üzemi balesetet okozni egy rossz döntéseddel, sokkal nagyobb károkat okozhatsz, mint egy orvos, aki megöl egy embert véletlenül, ha tetszik, ha nem ez így van. De mondhatnám a busz sofőrt is, vagy bármi ilyen szakmát.
2020. okt. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#10 ez a "beszólás" is csak téged minősített. 😂 De nem fogod érteni, el is engedtem.
2020. okt. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Istenem.. Tény hogy vannak felelőtlen, nemtorodom emberek. De ez minden szakmaban/hivatasban így van. Ne vegyétek már el a kérdező kedvét
2020. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!