Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek bevezetik még itt...

Szerintetek bevezetik még itt a távoktatást?(szavazás)

Figyelt kérdés

-V4 az osszes zárt

- Mintakép mint Ausztria zárt

- Nagy halalozas.

-Iskolabezarasi petició



2020. nov. 1. 02:05
 131/151 anonim ***** válasza:
63%

"ma kaptam suliból az infot, hogy az egész tanári kar ki van dőlve és a takarítók tartják az órákat."

Azért minden hulyeseget ne higgyel el akárkinek, akinek van valami köze az iskolahoz...

2020. nov. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/151 anonim ***** válasza:
100%

#131 Ez nem hülyeség, osztályfőnöki csoportba lett közölve ofő által.


De nekünk minden tárgynak külön csoportja van a digitális oktatás óta és minden egyes csopiba jöttek az üzik osztálytársaktól akik ott üzengettek egymásnak, hogy a következő órákat mely takarítók tartják szó szerint.


Volt olyan tanár is aki fbn írt, hogy az ágyat nyomja...



Voltak pillanatok mikor még majdnem letagadtam azt is, hogy létezik ez a vírus de amióta ilyeneket tapasztalok és látom mi folyik magam körül teljesen más a véleményem.


Persze megértelek téged is mert lehet ti felétek nincs még hálistennek ekkora baj, valószínűleg fordított esetben én is így gondolkodnék, hogy messziről jött ember azt mond amit akar de csak az tudja igazán mi folyik itt aki megtapasztalja saját szemével.

2020. nov. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/151 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon át kellene állni, mert baj lesz
2020. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/151 anonim ***** válasza:
81%

Orbán Viktornak már nem igazán számít az emberi élet.

Meghal pár 100 vagy több ezer ember nem foglalkozik vele.

Ő már a 2022 választásokra készül, mert ha most is olyan szigorítások lennéknek mint tavasszal akkor már bajban lenne.

Egész nap ez ment a híradóba meg a neten is hogy nagyon sokan nincsenek meg elégedve a jelenlegi szabályokkal a járvány alatt.

Ez itt már megint csak politikáról szól. Pénz és hatalom.

2020. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/151 anonim ***** válasza:
86%
Ezt nagyon sajnálom, de remélem más fordulatot vesz a világ 2022-ben
2020. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/151 anonim ***** válasza:
81%
Na, eddig azt mondtam, hogy az ellenzéknek nincs esélye, de ezután már szerintem igen. Orbán Viktor megbukott, mint ember és mint államférfi. Ha ezután is választást nyer, akkor ez az ország sohasem fog igazán Európához tartozni.
2020. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/151 anonim ***** válasza:
77%

#134 Azért mert enyhék.


Nem tudom, hogy mennyivel jobb az neki ha a krumplival lekenyerezett nyugdíjas szavazói mind kidőlnének. Akkor ki szavazna rá?


Nekem mindegy milyen intézkedéseket hoz, én nem fogok rászavazni az fix. Rég bizonyította, hogy alkalmatlan.

2020. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/151 anonim ***** válasza:
64%
Van egy 69%-os, aki lepontoz mindenkit. Miért?
2020. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/151 anonim ***** válasza:
84%

#134

Ez is... Tavasszal is Magyarországon volt az egyik legenyhébb a szigor, ahhoz képest, hogy a mi "libsi nyugaton" volt, itt a szabadság szigetében voltunk. Na, meg a kínaiak meg az ázsiaiak mit mondjanak? Ha itt olyan szigor lett volna, mint amiről egyesek beszélnek, mint ami a világ többi részén, a nyáron 2 millió magyar emigrált volna Nyugatra...


Persze, sajnálom akik elvesztették a munkájukat ezért, de hát a becses kormánynak kellene ebben is intézkednie. Érdekes egyébként, pofáznak a munkanélküliségről, de egyetlen ismerősöm se vesztette el az állását, sőt volt aki tavasz végén talált munkát. Szerintem a gazdasági rizikó is túl van tolva egy picit. 🤔

2020. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/151 anonim ***** válasza:
29%

Orbán Viktor már több mint 10 éve hogy megbukott államférfinak még véletlenül se gondolnék rá.

Nem számít hogy ki nyeri a 2022 választásokat mert itt változás nem lesz!!!

Egyik pártot se tudnám el képzelni az ország élén. Mindegyiknek csak pénz és hatalom kell. A magyar lakosságot meg telibe szarják. Ez a magyar politika.

Itt változás akkor lesz ha több millió ember ki megy az utcára tüntetni.

2020. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!