Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek bevezetik még itt...

Szerintetek bevezetik még itt a távoktatást?(szavazás)

Figyelt kérdés

-V4 az osszes zárt

- Mintakép mint Ausztria zárt

- Nagy halalozas.

-Iskolabezarasi petició



2020. nov. 1. 02:05
 141/151 anonim ***** válasza:
77%

"Egyik pártot se tudnám el képzelni az ország élén. Mindegyiknek csak pénz és hatalom kell."

Na ez a baj, hogy ilyen a magyar mentalitás, ha már mindegyik lop, akkor maradjon ez, mert már eléggé telelopta magát. Könyörgöm, hát le kéne váltani, biztos van jobb, csak nem vagy elég tájékozott, ami baj, ha szavazol.

"Itt változás akkor lesz ha több millió ember ki megy az utcára tüntetni."

Nem, nem akkor lesz. Csupán értelmes pártra kellene szavazni, és nem abból kiindulni, hogy mennyit fognak lopni. A tüntetést már '56-ban megcsináltátok, kösz nem kell még.

2020. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/151 anonim válasza:
84%
Márciusba túl korán záratta be az iskolákat, 56 fertőzött volt csak akkor. Most meg túl későn fogja bezáratni az iskolákat, már akkor amikor naponta 20 000-en fognak meghalni. Figyeljétek meg!
2020. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/151 anonim ***** válasza:
74%

Ezt én se értem miért kell mindet hazugnak, lopósnak, csalónak elkönyvelni.


Ez a baj a magyar mentalitással, hogy amit megszok egyszer ahhoz akar ragaszkodni és nem is akar változtatni.



Pedig semmit nem veszítenénk vele ha leváltanánk ezt a kormányt.

2020. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/151 anonim ***** válasza:
33%
Mindegy, hogy ki, csak ne Gyurcsány váltsa le Orbánt. Fegyőr jó lenne amúgy.
2020. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/151 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon... 🤦‍♀️
2020. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/151 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Emlékszem valaki mondta, hogy bízik abban, hogy majd ha összeülnek az egészségügyisekkel azok tanácsolni fogják neki.



Na hát itt az alkalom...

2020. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/151 anonim ***** válasza:
31%
Agyhalott sajnos a kormany.
2020. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/151 anonim ***** válasza:
20%

141...


1. Elég tájékozott vagyok a magyar politikáról.

2. (A tüntetést már '56-ban megcsináltátok)... Nem voltam ott.

3. Értelmes pártra? És mégis kire? Mszp? Dk? Jobbik? Soroljam még? Egyik se m jobb a másiknál.

Szerinted az utóbbi 10 évben miért ment el több mint 1 millió magyar külföldre ? Mert elegük lett az ígérgetésekből meg hogy a szemük előtt lopják szét az országot.

Mindenki aki ezeket a sorokat olvassa álljon meg 1 percre és gondolja át alaposan a magyar politikai helyzetet. Én utálom a magyar politikát nem vitatom ezt tényt, de rajtam kívül még nagyon sokan vannak ilyen gondolkozásban.

Szeretem Magyarországot és büszke vagyok arra is hogy magyarnak születtem, de nekem is elég volt a tolvaj maffia kormányból én is itt hagyom jövőre az országot és ha már rend lesz akkor vissza jövök.

2020. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/151 anonim ***** válasza:
72%
148, oké, csak kintről kérlek ne szavazz
2020. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/151 anonim ***** válasza:
97%

"itt hagyom jövőre az országot és ha már rend lesz akkor vissza jövök"

Akkor lehetnél rá büszke, hogy itt születtél, ha tennél érte, hogy egyre jobb hely legyen Magyarország, nem csak másoktól varnad el, hogy megdolgozzanak érte, aztán meg jönnél és beleulnel a készbe!

2020. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!