Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira járókra melyik igaz?

Orvosira járókra melyik igaz?

Figyelt kérdés
Inkább okosak vagy szorgalmasak?

2020. dec. 6. 09:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%

Egyik sem elengedhetetlen szerintem. Nehéz a tananyag meg kell érteni ahhoz, hogy jó eredményeket érj el. Emellett nagyon sok is, így ha okos vagy, de nincs kitartásod és szorgalmad nagy eséllyel elveszted a fonalat és csúszol.

Ezért mondják nyílt napokon is, hogy csak akkor válaszd, ha hivatásodnak érzed, különben bele fogsz fáradni.

2020. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
15%
A szorgalmas (bebiflázni képes).
2020. dec. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

Szerinted MINDEN orvosira járó ember egyforma???? Ennyire nem lehet buta!

Van, aki okos, van, aki szorgalmas, van, aki mindkettö meg van, aki egyik sem.

2020. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Sztem valamelyiknek meg kell lennie, különben nem jutna be az egyetemre
2020. dec. 6. 10:08
 5/25 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolót meg biztos nem vették fel, azért ír ilyeneket😅😅
2020. dec. 6. 10:09
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
engem is felvettek volna orvosira, de gytk-ra mentem, mert én nem bírnám az ilyen kórházi környezetet, tehát nem feltétlenül a legokosabbak mennek oda,sőt nálunk vki 485 ponttal ment gytk-ra. (SE GYTK IV.)
2020. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A másik tippem ez lett volna xd gyógyszerészek szoktak ilyeneket mondogatni nekem
2020. dec. 6. 12:17
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
én nem a második válaszoló vagyok
2020. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
5%

egyébként ha már itt tartunk, akkor válaszolok:1.orvosom mondta, hogy sajnálja a gyógyszerészeket, mert nagyon nehéz szak, meg hogy szerinte azt nehezebb is elvégezni.

2. orvosisok csodálkoztak rá az első években, hogy hogy bírjuk az ennyi kémiát, meghogy késő estig vannak óráink a gyakorlatok miatt, míg ők sokszor már 3-kor otthon vannak. Úgyhogy ez nem vicces, nagyon komoly szak.

2020. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
A gytk engem annyira nem érdekel. Nem vonz a témaköre, inkább az orvosi
2020. dec. 6. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!