Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira járókra melyik igaz?

Orvosira járókra melyik igaz?

Figyelt kérdés
Inkább okosak vagy szorgalmasak?

2020. dec. 6. 09:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#19 Mert általában több mint 30 kreditet veszünk fel. Általában 32-36, egyesek akár 40...

#12

2020. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint nem kéne összeveszni kommentekben, hogy melyik a nehezebb, fontosabb szakma. Mind a gyógyszerészekre mind az orvosokra szükség van, egyik nélkül sem működne az egészségügy. Tiszteljük egymás munkáját és ne érezze magát különbnek egyik sem, egymás támogatásával többre vihetitek mint negatív megjegyzésekkel.
2020. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Én tisztelem nagyon az orvosokat, csak nem értem miért kellett lepontozni, válaszoltam a kérdező el,utána sajnos teljesen más irányba ment a téma.
2020. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
És most is, vkit hülyéskedek? 🤨
2020. dec. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
* vki hülyéskedik?
2020. dec. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!