Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanár pandémia helyzetben be...

Tanár pandémia helyzetben be hivathat KÖTELEZŐ JELLEGGEL EGYETLEN EGY DIÁKOT az egész osztályból dolgozatot írni? Van ehhez joga? Kérem, tényleg nagyon kérem csak olyan írjon aki tisztában van mihez van joga és mihez nem egy tanárnak, diáknak

Figyelt kérdés
Helyzet az, hogy ugye koronavirus van, digitális oktatás. Tanárnőmet (aki az osztályfőnököm is egyben, és amúgy ez egy nagyon fontos tény : utál az osztályfőnököm, és viccen kívül akár hiszitek akar sem, csak ki szúrni akar velem. ) meg kérdeztem, hogy lehet e valami javítási lehetőséget kapni(ha már hónapok óta nem ad semmit, csak rontási lehetőséget). Mondta, hogy vár bent kedden az iskolában, hogy írjak egy dolgozatot. Gondoltam lehet nem kéne bemenjek, mert valószínűleg olyanokat fog feladni a dolgozatban amikre fixen nem fogok tudni választ adni. Aztán két órával később jött az értesítés KRÉTA-ban, hogy KÖTELEZŐ JELLEGGEL vár kedden 11:30kor az iskolában dolgozat írásra. Ennek szerettem volna utána járni, hogy van e ahhoz joga, hogy külön egyetlen egy diákkal az osztályból megirasson egy dolgozatot, ráadásul úgy, hogy pandémia van. Utána olvasgattam, de sehol sem találok ezzel kapcsolatban semmit sem. Segítségeteket szeretném kérni. Bármi kérdés van, nem tiszta valami , írja le és válaszolok

2021. febr. 12. 22:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

Rontási lehetőség??

Tudja előre, hogy nem készülsz? 😂😂😂

2021. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Menj oda! A jogaid helyett a tanulnivalókkal foglalkozz!
2021. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De ez nem olyan dolog amit meg lehet tanulni par nap alatt, nem okoskodast kertem hanem normalis, hozza erto valaszokat, de le is irtam.
2021. febr. 12. 22:40
 4/22 anonim ***** válasza:
37%
Nem
2021. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
1.kommentelo. Rontasi lehetosegkent azt ertettem, hogy (peldanak a legutobbi hazit hozom fel) feladja a hazit, amit megkell irni stb es bekuldeni. Ha jó, okés (nem kapsz semmit) viszont ha rossz, esetleg van par hibad 1-est kapsz. Szoval jo jegyet nem lehrz szerezni csak rosszat.
2021. febr. 12. 22:41
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
Aha. Egész évi anyagot pár nap alatt kell megtaniulnod.. mit csináltál eddig??
2021. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kiscsoportos egyéni konzultációra behívathat a tanár.
2021. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Szegény üldözött tini..
2021. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
4.es valaszolo, tudsz esetleg valami forrast kuldeni amivel tudok hivatkozni erre? Mert nyilvan nem fogom felmutatni ezt az egyszeru "nem" - et neki, ami raadasul gyakorikerdeseken van, azaz nem kezzel foghato bizonyitek arra, hogy nincs ehhez joga.
2021. febr. 12. 22:43
 10/22 A kérdező kommentje:

Tudjad ki a tini:D

Normalis valaszokat varok, ha nem tudsz hozza szolni a kerdeshez normalisan, minek vagy itt? Miert nem toltod el massal inkabb az idod?

2021. febr. 12. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!