Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanár pandémia helyzetben be...

Tanár pandémia helyzetben be hivathat KÖTELEZŐ JELLEGGEL EGYETLEN EGY DIÁKOT az egész osztályból dolgozatot írni? Van ehhez joga? Kérem, tényleg nagyon kérem csak olyan írjon aki tisztában van mihez van joga és mihez nem egy tanárnak, diáknak

Figyelt kérdés
Helyzet az, hogy ugye koronavirus van, digitális oktatás. Tanárnőmet (aki az osztályfőnököm is egyben, és amúgy ez egy nagyon fontos tény : utál az osztályfőnököm, és viccen kívül akár hiszitek akar sem, csak ki szúrni akar velem. ) meg kérdeztem, hogy lehet e valami javítási lehetőséget kapni(ha már hónapok óta nem ad semmit, csak rontási lehetőséget). Mondta, hogy vár bent kedden az iskolában, hogy írjak egy dolgozatot. Gondoltam lehet nem kéne bemenjek, mert valószínűleg olyanokat fog feladni a dolgozatban amikre fixen nem fogok tudni választ adni. Aztán két órával később jött az értesítés KRÉTA-ban, hogy KÖTELEZŐ JELLEGGEL vár kedden 11:30kor az iskolában dolgozat írásra. Ennek szerettem volna utána járni, hogy van e ahhoz joga, hogy külön egyetlen egy diákkal az osztályból megirasson egy dolgozatot, ráadásul úgy, hogy pandémia van. Utána olvasgattam, de sehol sem találok ezzel kapcsolatban semmit sem. Segítségeteket szeretném kérni. Bármi kérdés van, nem tiszta valami , írja le és válaszolok

2021. febr. 12. 22:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
7nél a válasz.
2021. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Pontosan mit takar a kiscsoportos egyeni konzultáció? Utána nézek addig, de ha van kedve es ideje leirhatja, hálás lennék mindenképp.
2021. febr. 12. 22:49
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
2021. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megtalaltam,hogy mit is jelent pontosan igy mar targytalan kedves valaszolo.
2021. febr. 12. 22:56
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#Az államtitkár beszámolója szerint most a tavaszi gyakorlattól eltérően szükség esetén lesz lehetőség egyéni és kiscsoportos konzultációk szervezésére. A pedagógusok is be tudnak járni az intézménybe és bentről is tudnak dolgozni, ha szükséges - tette hozzá."
2021. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
13/15 most lattam hogy kozben elkuldted köszönöm.
2021. febr. 12. 23:10
 17/22 A kérdező kommentje:
Igen, itt az a kérdés, hogy akkor ez most egy szabadon választott lehetőség, szóval a diáknak van-e joga megtagadni a lehetőséget, vagy ez olyan, hogy a tanár jogosan kötelezhet-e rá?
2021. febr. 12. 23:13
 18/22 A kérdező kommentje:
Szóval ha én ezt megtagadom, és nem megyek megirni a dolgozatot, akkor a tanárnak jogában áll beirni egy 1-est,mert nem mentem el?
2021. febr. 12. 23:14
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. febr. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz, mintha jelenléti oktatásnál felszólít felelni, te pedig megtagadod a felelést.

Automatikus 1-es.

2021. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!