Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolára, egyetemre menők!...

Főiskolára, egyetemre menők! Ti hol csináltatok bankszámlát?

Figyelt kérdés
Nem nekem kell, hanem az öcsémnek, nekem teljesen mások a szempontjaim, mint egy kvázi jövedelem nélküli 19 évesnek. Tudom, h sok helyen van olcsó, jó számla diákoknak, de Ti melyiket választjátok, miért? segítenétek?
2010. aug. 20. 10:41
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
82%

Én 20 évesen nyitottam számlát, mert kellett. Hű de most én annyira gáznak érzem magam. :O

Amúgy ha nem lenne muszáj még most sem nyitottam volna. Utálom a bankokat egytől egyig...

2010. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
17%
Azért gáz, mert az, hogy apuci anyuci megnyitja valakinek a számláját 19-20 éves korában, csak azt mutatja, hogy a magyar átlag mennyire le van maradva Európa többi országától. Finnországban már az uzsonna pénzt is a bankszámlájukra kapják a 7 évesek és min. egy bankomat van az iskola mellett.
2010. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
70%
Unicreditnek nincs diákszámlája, de saját automatából ingyenes a pénzkivétel.
2010. aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Az miért lemaradás, ha az ember nem adja a pénze egy részét bankoknak kezelési költség címén, ha nem muszáj?


Ez a cikizés a bankszámla miatt, meg egyértelműen lemaradás európától, olyan panelproli szokás.

2010. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
60%
Ha nincs bankszámlád, akkor pl. az internetes átutalás nyújtotta előnyöket se tudod kihasználni. Magyarországon fele annyian se vásárolnak online, mint a fejlett nyugati országokban, pedig online sokkal nagyobb a válaszék és olcsóbban hozzájuthatsz az árucikkekhez.
2010. aug. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az MKB-nál van, tudom ajánlani. Havonta kétszer díjmentesen vehetsz fel pénzt bármelyik automatából, nincs számlavezetési díj, kárytával történő fizetés is ingyenes. OTP-t tényleg ne, bátyámnak az van, egyszer vett fel nem OTP-s automatából pénzt, kezelési költség:500 forint. Eszméletlen, hogy hogy lehúzzák az embert ott.
2010. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

kedves: A válasz megírásának időpontja: ma 11:05

én is 18 évesen nyitottam, mert muszáj volt a továbbtanulás miatt, de örülök hogy az iskolai büfében te már lobogtathattad a kártyácskát amit apuci meg anyuci táplált gondolom. Biztos jobban esett a reggeli zsömle így :)

2010. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Az OTP az addig jó amíg egyetemista vagy, utána olyan sokat vonnak le olyan láthatatlanul, h majd elcsodálkozol, h nincs semmi pénzed. Nekem Budapest Bankom van, én meg vagyok vele elégedve, de gondolkozok azon, hogy kipróbálom az AXA-t (leköttetlen pénz is szépen kamatozik ott)
2010. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
A 7 éves magának nyitja, de a 19-20 évesnek meg anyuci apuci, logika :D
2010. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
57%
11:13: nem esett jobban a zsemle, de nem herdáltam el mindenre a pénzem, hanem beraktam a bankba és csak akkor nyúltam hozzá, ha szükségem volt rá. Más 7 éves ha kap 1-2 száz forintost, akkor elszórja a vattacukrosnál, ezzel szemben én megtanultam gyűjteni, amit annak köszönhetek, hogy már ilyen korán rendelkeztem bankszámlával.
2010. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!