Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolára, egyetemre menők!...

Főiskolára, egyetemre menők! Ti hol csináltatok bankszámlát?

Figyelt kérdés
Nem nekem kell, hanem az öcsémnek, nekem teljesen mások a szempontjaim, mint egy kvázi jövedelem nélküli 19 évesnek. Tudom, h sok helyen van olcsó, jó számla diákoknak, de Ti melyiket választjátok, miért? segítenétek?
2010. aug. 20. 10:41
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

OTP-t semmiképp! nagyon drága. én is ott voltam egy évet, de már átjöttem a cibhez. sokkal jobb.


otpnél minden netes átutalásér fizetsz, cibnél ingyenes.

otpnél havi 1szer tudsz ingyen felvenni pénzt (csak saját ATM-ből), cibnél 3szor (bármilyen ATM-ből) vagy lehet, hogy a harmadiknak már cib bankosnak kell lenni, most nem is tudom hirtelen.

ráadásul ha van kis megtakarításod, akkro a cibezz számládhoz kérhetsz ilyen "malacpersely" számlát ami elég jól kamatozik (jegybanki alapkamat %-án) a lényege, hogy minden hónapba min 2ezret be kell rá tenni, akkor megkapod a magas kamatot arra a hónapra, ha nem teszel be, akkor csak 3%, ha kiveszel, akkor csak 1% az arra a hónapra jutó kamat. így gyakorlatilag és igenjól kamatozó betéded lesz LEKÖTÉS NÉLKÜL! mondjuk az más kérdés, hogy szuperjól dolgozó politikusaink miatt, a jegybanki alapkamat is sosemlátott mélyponton van...

2010. aug. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: most visszaolvastam pár hozzászólást és a sik IQharcosnak szeretném nyomatékosítani, hogy a cibnél MINDEN ATM-ből ingyen vehetsz ki kp-t. nem kell cib bankosnak lenni. csak az otp ilyen gyennyláda, hogy csak sajátot engedi inyen használni, ráadásul azt is csak havonta 1szer.
2010. aug. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
CIB-ből mennyi pénzkivét ingyenes? OTP-nél az első (2?) ingyenes a többi ilyen 50 + valamennyi ezrelék. Unicreditnek nincs diákszámlája de ott saját bankból kivéve ingyenes, az elsö 1 vagy 2 meg bármelyik bankból, (attól függ melyik számlán vagy).
2010. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Tegnap még 64%-on osztotta az észt frusztrált tini stílusban az akinek mára 39%-os a válaszai értéke. Azért ez már teljesítmény :D


Melyik egyetem? Ha az elte akkor annak a k n h -val vagy szerződése ilyen eltés kártya.

2010. aug. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
K&H -náL? Én úgy tudom, hogy az OTP-nél van. ETR-ben is ez van.
2010. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

fú, már nem nagyon tudom követni, h ki kivel van, tudom, van valaki aki lefikázta azokat akiknek nem 7 évesen nyitnak bankszámlát, na erről csak annyit, h megnézném azt a 7 évest aki a szülei elé áll, h anya-apa bankszámlát szeretnék....:)...

köszi, h ennyien válaszoltak!

én mondom, otp-nél voltam, de annak már 7 éve, azóta teljesen mások az igények, most néztem az erstét és amiért száz forintokat von az otp az itt ingyenes....a pénzfelvételt azt nem tudom, de mivel az öcsém esetében inkább az internetes utalás lesz, főleg a suli miatt ezért nem is fontos.....van a kerületükben is atm és bankfiók is, ill az örsön is ahol minden nap jön.....szóval ennél kifolyólag is jónak tűnik!

Egyébként óbudai egyetem!pussz

2010. aug. 21. 15:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!