Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolára, egyetemre menők!...

Főiskolára, egyetemre menők! Ti hol csináltatok bankszámlát?

Figyelt kérdés
Nem nekem kell, hanem az öcsémnek, nekem teljesen mások a szempontjaim, mint egy kvázi jövedelem nélküli 19 évesnek. Tudom, h sok helyen van olcsó, jó számla diákoknak, de Ti melyiket választjátok, miért? segítenétek?
2010. aug. 20. 10:41
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

igen, szinte minden családban van egy opt-s számla, aztán mindenki szidja, én is most szüntettem meg, állítólag azt csinálják, h nem szólnak h lenne kedvezményesebb csomag és így "csapnak be".....Nekem a közgáz tanárom hívta a bankokat vérszívóknak és igaza is van, mert mindegyik nagyon jól jár azzal h ott tartod a pénzedet, legyen szó 5 vagy 500 ezerről is.

Hajlok akkor az erste felé, mert itt is sokan ajánlják és a suli is azt küldte...

2010. aug. 20. 11:59
 32/46 anonim ***** válasza:

64%-os te annyira hülye vagy, hogy az már fáj. :D

20 évesen hol nyitna nekem anyuci meg apuci számlát? Tudod hogyan működött ez a dolog? Bementem és nyitottam. :D

Azt megnézném, hogy nagykorúként hogyan nyitna neked apuci számlát, a te aláírásod nélkül. :DD

És igen, én inkább KP-ben kaptam a zsebpénzemet, mert nem fogunk azért a banknak fizetni, hogy átutalják a számlámra.

Ahhoz meg neked mi közöd van, hogy ki hogyan vásárol? Képzeld el, neten szoktam. És nem átutalással. Fel tudod te ezt fogni, azzal a borsónyi agyaddal? Tudod van olyan, hogy utánvétel. Futár kihozza, neki kifizetem. És képzeld, ugyanannyiba kerül. :O Jössz az európai átlaggal, holott csak kötekedsz az átlag alatti értelmi szinteddel.

2010. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

én is OTP-nél vagyok, mert a családban mások is (hamarabb átfut, ha utalnak nekem); meg egyetem szerződik velük. :) így megéri.

pénzfelvétel meg jóval egyszerűbb, több helyen megoldható, amíg pl. Duna Takarékkal nehézkes, kevés az automata.

2010. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
41%
12:01: ha átutalnak neked OTP-ről, akkor mióta van kezelési költség? ;)
2010. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

Az utalás pénzbe kerül, otp.hu djjszabások, nyálazd át.

A befizetés az, ami ingyenes. De majd be fogunk mászni egy OTP fiókba, hogy befizessenek pénzt a számlámra, mikor ideadják a kezembe. :O

Az meg már tényleg vicc, hogy akinek nincs bakszámlája az elherdálja a pénzt. Én nem herdáltam el. :O Hűű, akkor ez most hogy is van? :O

2010. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Mondtam valaha is, hogy csak CIB-es számlám van? Emellett van nekem egy K&H és egy Budapest Bank is, és családon belül vannak Erstes, Axas, Unicredites és takszövös tapasztalatok is. MKB-sról is tudok, de az már nem a közvetlen családon belül. OTP-s számlám is volt a kezdetek kezdetén, de hamar rájöttem, hogy nem kellene foglalkozni velük. Egyik alkalommal fel akartam venni pénzt, és közölték, hogy nincs fedezet. Én meg lestem, hogy mi van. Kiderült, hogy összekevertek két számlát - ne kérdezzétek, hogy hogy - és valaki más garázdálkodhatott az én pénzemmel, én meg az ő tartozásaival. A bank szerint a megoldás: kérjem meg a "druszámat", hogy adja vissza a pénzem... Úgyhogy jó kis bankfelügyeleti eljárás lett. Persze kellemetlen volt, hogy jó ideig nem tudtam ahhoz a pénzhez hozzányúlni.

Kérdezted, hogy hol veszek fel pénzt Szolnokon: az első automatánál amit meglátok. Mert ismét mondom, én havonta két alkalommal BÁRMELYIK automatából ingyen veszek fel készpénzt. Nem csak CIB-esből, bármelyikből. (Legyen az OTP, takszöv vagy bármi más.)

Ha az ember jól osztja be a pénzét és használja a kártyáját fizetésre is, akkor bizony sokszor ki sem merítem a kétszeri kpfelvételt...

Persze nem kell mindenkinek utálni az OTP-t, valamiből nekik is meg kell élni :) Ha használod a számlád, akkor hamar rájössz, hogy az OTP nem jó választás.

De ugye tudjuk, hogy a hülye saját kárán, az okos meg másén tanul...

2010. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
OTP
2010. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
OTP Juniorom volt.
2010. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

[link]


Itt össze lehet őket hasonlítani.


Mit ne mondjak, az OTP lenne az utolsó bank, ahova mennék, most CIBnél vagy Cibezzes csomaggal és nagyon jó.


Itt max 250 Ftot vonnak le, az OTPnél meg 530tól kezdődnek a dolgok...

2010. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Átutalás pénzért van a legtöbb banknál. Unicreditnél ingyenes neten keresztül.
2010. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!