Ez jogos lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az egyik tanarom a diakokkal torolteti le allandoan oran a tablat, mintha neki nem telne 1mp-be kettot lenditeni a karjan es letorolni, minthogy kihivjon oda valakit es ugymond becsicskitani. Most ha a diak azt mondja hogy nem, nem megy ki letorolni a tablat akkor a tanar jogosan akadhat ki es adhat esetleg beirast vagy kuldhet le az igazgatohoz? Ez is olyan kotelesseg lenne amit nekem diaknak meg kell csinaljak hogy letorlom helyette a tablat?

2021. ápr. 1. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Alapvetően azt kell csinálnod, amit a tanár mond (nyilván az észszerűség keretein belül), és nem gondolom, hogy különösebben megalázó lenne, hogy veletek törölteti le a táblát. Persze az lehet, hogy te annak érzed, de azért nem a tanárban van a hiba.


Azt kívánom, hogy ennél nagyobb gondod ne legyen az életben.

2021. ápr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Online oktatás van, ez most hogy jutott eszedbe?


Tanár vagyok, Én sosem töröltetem a táblát a diákokkal, de elvárom, hogy mire bemegyek tiszta tábla fogadjon és krétapor se legyen!! DE én általában prezentációt vetítek. Nem megalázó helyzet, ennyit igazán megtehettek szerintem! Hihetetlen milyen életképtelenek vagytok, hogy egy roha*t táblát sem vagytok képesek letörölni! Bezzega tanártól elvárjátok a jóindulatot. Ellent lehet mondani, persze, de nálam tuti nem mennél következő évbe, ha amit amit kérek azt a kis minimumot nem teljesíted!


Egyet értek az elsővel, etől nagyobb problémátok sose legyen.

2021. ápr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
96%
Megbuktatni valakit ilyenért... milyen kis minimumot a diáknak annyi a dolga, hogy házit írjon, megírja a dogát, feleljen ha azt mondják neki meg ilyenek. Ez a tanár feladata lustaság kérdése ő van közelebb minek húzni az időt mire kikecmereg a diák letörli vissza megy már egy feladat meg lett volna oldva.. nem adhat érte semmit nyugodj meg maximum hisztizne, de kiröhögné mindenki érte.
2021. ápr. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Tanárnő!! Én mindig törölnék magának táblát!
2021. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!