Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szakdolgozatírás során a...

A szakdolgozatírás során a konzulens megmondhatja hogy mit írjak bele és mit hagyjak ki? Többi lent

Figyelt kérdés

Most pár email váltas után a konzulensemmel, úgy tűnik kicsit mintha elbeszélnénk egymás mellett.


Elolvasta a vázlatomat (ami már módosítva lett, próbáltam szűkíteni, csiszolni) és kérdezett azzal kapcsolatban valamit, hogy hogy jön a témához.

Én leírtam hogy milyen gondolatmenet mentén gondoltam hogy ESETLEG bele lehetne írni, de őszintén nagyon el vagyok veszve.


Szóval, én nem ragaszkodom semmihez, nem tudom biztosan hogy ez logikailag passzolna-e bele, de ezt neki le is írtam.


Őszintén szólva jobban örülnék ha ő mondaná meg, hogy mit lenne érdemes beletenni és mit nem, de ezt így konkrétan nem mondta.

Én meg nem akarom se magamra haragítani, se nagyon lejáratni magam.


Hogyan tudnám ezt rettentő udvariasan megérdeklődni tőle, hogy igazából nem tudom, hogy ez jó lesz-e bele, hagyjam ki vagy kit csináljak.


Hogyan kérdezzem ezt meg? Nekem jó lenne amit ő javasol, így is sokat módosult a téma.



2021. szept. 29. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy megmondhatja. Nem kell tulkombinalni a kommunikációt. Teljesen jó így, ahogy itt leírtad.
2021. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szóval csak írjak neki, hogy ő ehelyett a rész helyett mit javasol? Vagy hogy ő feleslegesnek gondolja es azt javasolja hogy vegyem ki?


Én az egeszet nagyon túlagyalom:/

2021. szept. 29. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben megbeszélnék vele egy időpontot személyes konzultációra. Sokkal könnyebb lesz úgy egyeztetni, mint írásban. Én is elég szorongós-túlaggódós típus vagyok, és azokat a kérdéseimet, amelyeknek az e-mailes megfogalmazásán napokat görcsöltem, alig fél óra alatt kiagyaltuk személyesen.
2021. szept. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!