Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogi FOSZK-ról átvihetem a...

Jogi FOSZK-ról átvihetem a kreditek egy részét igazságügyi igazgatási alapszakra is vagy csak jogász osztatlanra?

Figyelt kérdés

Ugye az elvileg adott, hogy ha valaki elvégez egy felsőoktatási szakképzést, akkor az ott megszerzett kreditek egy része beszámít az alap/osztatlan képzésbe, ha ugyanazon a szakon tanul tovább.


Nekem olyan kérdésem lenne, hogy ha elvégzem a jogi FOSZK-t akkor az utána csak jogász osztatlanra számít majd be vagy igazságügyi igazgatási alapszakra is? Nem találtam róla semmi konkrétumot, hátha itt valaki hasonló cipőben járt vagy jobban ért hozzá. :)

Előre is nagyon köszönöm!



2021. okt. 4. 01:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy tudom lehet vagyis a miskolci egyetemen lehetséges nálunk sokan vannak Igazságügyin akik jogi Foszkrol jöttek, igaz én már nem járok oda.
2021. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én igazságügyi igazgatási alapszakon tanulok Debrecenben, nagyon sok olyan szaktársam van, aki eddig FOSZK-os képzésen tanult, majd tanulmányait folytatta az igazságügyi igazgatási alapszakon.

Nagyon sok tárgyukat elismerték, így átviheted a krediteket.

2021. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!