Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek tőle, mihez kezdjek?

Félek tőle, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem az egyetemet, ez az első félévem, de nehéznek tűnik, őszintén szólva azt hittem, jobban fog menni. Most pedig egyre jobban félek, hogy mihez kezdjek, ha kiesnék. Programtervezőin vagyok, érdekel is az ágazat. Ezen kívül érettségi mellett már van rendszergazdai, és irodai informatikus bizonyítványom, viszont nem tudom, azzal mennyire tudnék elhelyezkedni. Emellett érdekel a CAD tervezés, grafikus munkák. Életem része már az edzés is, sokat segít a mindennapokban, ezért gondoltam már valami edzői képzést is csinálni, csak nem tudom, mekkora lenne rá a kereslet.

Köszönöm, ha végig olvasod.

Mit tudnátok javasolni? Kicsit elveszettnek érzem magam.


2021. okt. 12. 06:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták tanácsolni, az első félévet várd ki végig, aztán dönts hogy tetszik-e. Még nagyon kevés idő telt el a félévből.
2021. okt. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!