Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matekból elég rossz vagyok és...

Matekból elég rossz vagyok és most kaptam egy 1-est. Az előző években 4-es voltam. Hogyan mondjam el a szüleimnek? (minden másból 4-es 5-ös vagyok) Év végéig ki lehet e javítani az 1,67 átlagot?

Figyelt kérdés
A szüleim azt mondták jó jegyeket kéne szereznem. Én szerzek is csak nem éppen matekból. A dolgozatot október elején írtuk. (7. Kis gimnáziumba járok)

2021. dec. 1. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom a száddal.

Megmondod nekik, hogy igyekszel, de nem akar sikerülni.


Az 1,67-es átlagot egy 3-asra még fel lehet javítani.

2021. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remélem tudtok segíteni. Sok kérdést láttam de mindegyiknél viszonylag jó tanulok voltak. Kérlek segítsetek. Nagyon meghálálnám.
2021. dec. 1. 14:53
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt elfelejtettem mondani hogy nem is tudtunk róla semmit. Csak hirtelen be írta.
2021. dec. 1. 15:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, hogy a tanár csak úgy hirtelen beír egy rakat 1-est, hogy 1,67-re álljon az átlagod...
2021. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mateking.hu
2021. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te nem vagy jó tanuló?
2021. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tom Benko ***** válasza:
Milyen jegyeid vannak?
2021. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Így: Anya/Apa! Egyest kaptam matekból.
2021. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hello minden kedves embernek aki válaszolt! Szóval sajnálom a buta kéést de jelzem hogy vicc volt. A barátommal kitaláltunk egy hülye storyt. Sokat röhögtem a kommenteket. Köszönöm azért a kedves válaszokat. Ha érdekelne amúgy 4 és vagyok matekból és a dogám is annyi lett de nem érdekes mert már 8. Ba járok és új tanárunk van. Persze egy kérdést válaszolva nem, nem vagyok roszz tanuló. Szóval ez egy vicc volt jó volt! Na csá
2022. szept. 27. 16:28
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírás miatt autó korrekt. Remélem el fogjátok olvasni mert ha valaki bevettem hogy ez igaz az elég gáz. Csak vicc volt eskü. Ja egy kérdés. Ezt a kitett kérdésemet hogy lehet törölni?
2022. szept. 27. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!