Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetünk hogy bezárjanak...

Mit tehetünk hogy bezárjanak a sulik?

Figyelt kérdés

Mit tehetünk? Az omikronban még bízhatunk?


A járvány szándékos terjesztését ne írjátok.



2021. dec. 16. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Miért kéne bezárni?
2021. dec. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Várd meg a június 15-ét, aznap minden sulit bezárnak.
2021. dec. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért kellett kinyitni?
2021. dec. 16. 09:15
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen rendben van, hogy nyitva vannak az iskolák. Nem kell ezen változtatni. Be kell tartani a higiéniai szabályokat és igenis menni kell tanulni. Így is rengeteg elvesztegetett idő és tudás van azok mögött, akik pl a középsuli nagyrészét online végezte. Most még nem érzik, de majd az egyetemen lehet ennek böjtje.

Persze ha diák lennék még, én is valószínűleg jobban szeretném, hogy pizsiben üljem végig az órákat a szobámban, de egyetem utolsó 2 évében én is online tanultam és abszolút nem tartottam hasznosnak.

2021. dec. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Azt szeretnéd, hogy az iskolák legyenek bezárva de a kocsmák, éttermek, wellness szállodák, szórakozóhelyek (gondolj a Szilveszterre) nyitva legyenek, töröljék el a szóbeli érettségit, újra legyen nyelvvizsgaamnesztia, az online óráktól való hiányzással ne foglalkozzanak, online csapva lehessen dolgozatot írni? Én nem szeretném ezt.
2021. dec. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyetek semmit, úgyis pedagógussztrájk készül.
2021. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden remény szertefoszlott:(
2021. dec. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem foszlott, legalábbis én bízom az omikronban.
2021. dec. 18. 12:28
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Az omikron gyengebb mint a delta szóval nyugi nem késznek bezárva a sulik! Remelem lerövidítik a nyári szunetet max 2-3 hétre, mert nagyon puhanyok vagytok!!!!!!!
2021. dec. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Azt nem írtad, miért szeretnéd a suli bezáràst ennyire, de szerintem a hírekkel ellentétben egyáltalán nem olyan vészes a helyzet.
2021. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!