Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan igénytelenek a mostani...

Olyan igénytelenek a mostani zenék és klippek nem?

Figyelt kérdés
Komolyan beállnak egy fehér háttér elé ott ugrálnak valami általuk nevezett táncot előadnak sok lánnyal illetve sok pasival ott rázzák magukat a fehér háttér előtt nuku hangjuk el van gépiesítve, mikor meg élőben hallod őket vagy nem lehet felismerni vagy pedig playbackről megy az egész. Régen nem volt ilyen. Igényes értelmes zenék voltak amiknek van mondanivalójuk!! Amiket az emberek még mais ismernek most pedig az összes zene ugyanolyan. Ezek egyáltalán hogy lehetnek sztárok. NEm bezsélve a női előadókról, összes egy ri*anc. Tudom most a kommentekbe az lesz, hogy akkor minek nézem őket.. egyszerűen midennhol ezeket a szarokat adják és nem lehet egyszerűen nem nézni. Erről a techno szarokrol nem is beszélve 3 perc alatt megcsinálja az ember a gépen. Borzalmasak. Külföldi hip-hopp-ok szörnyűek. Csak a csajokról szól. Ittenieknek a magyaroknak legalább van valami mondanivalójuk. Na most meg ezek az emó zenék..
2010. szept. 10. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz miért nem nézek és nem hallgatok ilyeneket.
2010. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát igen, ma már úgy van, hogy egy zenére összedobnak egy klippet, osztörüljenek... még 5 évvel ezelőtt még azokat a régebbi számokat hallgattam amik a viván voltak (pop, hip-hop). Rendes videóklippek voltak szerintem, az összefüggést nem figyeltem, de attól még értelmüket láttam. Aztán jött a rock, miután meguntam azokat az újabb videóklipeket amik már tavalyelőtt is észrevehetőek voltak azok az újdonságok amiről te kérdeztél. A magyar rockkot sose szerettem, mert a "felépítése" számomra túl könnyű... de a videóklippek többsége arról szólt, hogy ott koncerten játszanak, azt is meguntam...

Én meg az amerikaiakat nem értem. Egy 15-16 éves LÁNYhangú juharszirupon nevelkedett kanadai kölököt ilyen híressé tettek, aminek abszolút nincs értelme, se a zenéinek, se a videóklippjeinek! De a jutyúkon jóhogy lassasn 400millióan néznek meg egy videóklippjét és naná, hogy több a "Nem tetszik" mint a "Tetszik" jelölés, de ez már nekem is sok, akkor is ha Metalcore/Melodicdeathmetalt hallgatok!

Az emó mint zene =~ post-hardcore, screamo néha emocore


Egyetértek a kérdés feltevőjével, csak röviden összefoglalva, ez nézőpont kérdése, mert vannak ilyenek, hogy ezt szeretik egy videóklippben, hogy csak táncikálnak, meg minden...


Nem értem azt az indokot, hogy a női előadók "rib*ncok"

2010. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy mesztelenkednek az egész ország világ előtt. Egy koncerten szinte csak fehérnemű van rajtuk. Azt hiszik ők a legjobbak közben semmivel se többek mint mások, csak kapcsolatok alapján jutott fel a "csúcsra"
2010. szept. 10. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el, mit írtak a többiek, szóval lehet, már mondták, de először is azt mondanám, hogy ugyan miért lennének igénytelenebbek? Több van. Sokkal. Nyilván így több lett az igénytelenek száma is, és sajnos ezek kerülnek be többségbena tévébe, mert _erre van igény főleg_, de ettől még létezik manapság is igényes zene, csak meg kell találni. Az, hogy még ma is ismerték őket... Sokkal kevesebb volt, könnyebb volt követni, manapság rengeteg a rétegzene, kisebb együttesek, amiket így is elég sokan szeretnek, csak eltörpülnek az ilyen Lady Gagák mellett, körülöttük nincs akkora felhajtás, így kevesebben fognak rájuk emlékezni. A klippekről nem tudok nyilatkozni, sose néztem őket igazán, így se a régieket, se az újakat nem ismerem.

És de, lehet nem nézni. Én például nem nézek tévét. Nem azért mondom, hogy verjem a mellem, hogy milyen sznob vagyok, csak be akarom mutatni, hogy ez egy remek módja annak, hogy az ember elkerülje azt a sok szennyet, amit adnak benne. A kevesebbet érdekeset emg netről is össze lehet gyűjteni, de itt már én válogatok.

Az emós típusú zenék nem most jöttek divatba, utána lehet nézni az eredetének, de erről kb könyvet lehetne írni, szóval hagyjuk.

2010. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!