Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elkapott a tanár, hogy ,,puská...

Elkapott a tanár, hogy ,,puskáztam"?

Figyelt kérdés

2 héttel ezelőtt, pénteken írtunk egy földrajz tesztet. Múlt pénteken mondja a tanár, hogy nagyon gyanús voltam, a telefon a padban én meg folyamatosan oda nyúlkáltam. Nem akartam balhét, inkább felvállaltam(az egész osztály előtt), hogy puskáztam a térképet. A tanár azt mondta, ad 2 hét haladékot(mivel tisztességes voltam), hogy megtanuljam a leckét, utána felelek. Mondtam, hogy oké.

Ma írtunk történelem dogát, nem puskáztam. Valaki betett a tolltartómba egy puskát(papírról puskázni nem szoktam), és valószínűleg elmondta a tanárnak, hogy puskázok. Azért csak valószínűleg, mert a tanár azt mondta, akit elkap puskázni, annak egyest ad. Az órán nem vette észre(nem is adott egyest), ellenben egész szünetben bent maradt, amíg én nem voltam bent az osztályban. A puska át volt húzva pirossal, a hátára pedig ráírva, hogy ,,Lebuktál!!!"(ugyancsak pirossal). Gyanítom, hogy a tanár írta, mert nagyon hasonlít az írására. Amúgy az egész tanár erről pletykál, hogy földrajzból puskáztam, ma az ofőmtől jött vissza. Megjegyzem, hogy jó tanuló vagyok, irigylik is páran. Hogyan mossam tusztára magam?


2022. márc. 21. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
Az a valaki te voltál. Puskáztál megint.
2022. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Egesz tanár erről beszél, meg szerinted a puskád hatuljára irkált a tanár?

Szerinted ez kit érdekel, most komolyan, tanárként szerinted ez olyan nagy ügy, hogy erről beszéljen mindenkinek, meg itt szórakozzon veled, hogy cetlire írkál?

Beb.szta volna az egyest, vagy nem is érdekelte volna, tanárok ezzel nem szórakoznak.

Valószínűleg akkora ügyet csináltál a dologból, hogy magas labda volt ezzel megszivatni az osztálytarsaidnak. Betettek a cetlit, hátulján az írassal, most meg röhögnek rajtad hogy ezen ilyen ideg vagy.

2022. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Látták az osztálytársaid, hogy nyomásra szépen kitálalsz. Megszívattak, mert meg tudtak. Abban a pillanatban, amikor te magad vállaltad fel, hogy puskázol, látták, hogy ezt semmiképp nem fogod tudni lemosni magadról, még akkor se ha a bizonyíték feltehetően hamis.

Ha nem kapott el a földrajzdogán, nem volt ellened semmilyen bizonyítéka, nem tudta mire beírni az egyest, minek vállaltad fel? Ugyanis bizonyíték hiányában véd az ártatlanság vélelme.

Pedagógushallgató vagyok, akit rajtakapnék, ott helyben elvenném, akit nem, az megúszta. "Pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el." Ne hagyd, hogy hetekkel ezelőtti dolgokkal sértegessenek és vádoljanak.

2022. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Oda kellett volna menni a tanárhoz, hogy vesse össze a két írást, nem a tiéd. Valamint ha gondolja kérdezze fel és láthatja, hogy nem csaltál.

Nem itt kellene kérdezgetni utólag. Nekem is volt már olyan, mikor a tanár puskázással vádolt. Mondtam neki, hogy kérdezzen bele az anyagba nyugodtan. Tanultam rá, szóval tudom. Bele kérdezett, tudtam, bocsánatot kért és kész.

2022. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
3. Te biztos, hogy pedagógus hallgató vagy? Mert, ha igen, válts képzést.
2022. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jövő hétfőn lesz vele még óránk. Az lesz, amit 4. írt, ha ,,elkapott", felelek. Azért vallottam be a földrajzot, mert nem akartam, hogy még másfél évet szivasson vele a tanár, hogy puskáztam is, meg hazudtam is(szerintem a hazugság kellemetlenebb, annak ellenére, hogy mindkét opcióval átvernék valakit).
2022. márc. 21. 22:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Holnap meg az első dolgom lesz, hogy megkérdem a haveromat, aki bentmaradt, hogy tanár írta-e.
2022. márc. 21. 22:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Amúgy valaki képes volt dolgozni egy puskával, hogy betegye a tolltartódba? Olyan igazi, jól megírt puskával?


Meg ki se nyitottad a tolltartód, csak úgy belekerült egy puska?


Mivan?

2022. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A puska több kisebb papírfecnire volt kinyomtatva ~4-5-ös betűmérettel. Nem kellett vele sokat dolgozni, hiszen a tanár töltötte fel a dokumentumokat Google classroomba. Annyit kellett csináljon, hogy lekicsinyíti és kinyomtatja.
2022. márc. 22. 04:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem érdekel a puskázás, ezredrangú dolog.

Ha puskáztál, max kapsz egy egyest, a tanár meg mindenki felejti egy nap múlva.

Ne legyél már ekkora idióta, úgy csinálsz, mintha embert öltél volna.

2022. márc. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!