Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elkapott a tanár, hogy ,,puská...

Elkapott a tanár, hogy ,,puskáztam"?

Figyelt kérdés

2 héttel ezelőtt, pénteken írtunk egy földrajz tesztet. Múlt pénteken mondja a tanár, hogy nagyon gyanús voltam, a telefon a padban én meg folyamatosan oda nyúlkáltam. Nem akartam balhét, inkább felvállaltam(az egész osztály előtt), hogy puskáztam a térképet. A tanár azt mondta, ad 2 hét haladékot(mivel tisztességes voltam), hogy megtanuljam a leckét, utána felelek. Mondtam, hogy oké.

Ma írtunk történelem dogát, nem puskáztam. Valaki betett a tolltartómba egy puskát(papírról puskázni nem szoktam), és valószínűleg elmondta a tanárnak, hogy puskázok. Azért csak valószínűleg, mert a tanár azt mondta, akit elkap puskázni, annak egyest ad. Az órán nem vette észre(nem is adott egyest), ellenben egész szünetben bent maradt, amíg én nem voltam bent az osztályban. A puska át volt húzva pirossal, a hátára pedig ráírva, hogy ,,Lebuktál!!!"(ugyancsak pirossal). Gyanítom, hogy a tanár írta, mert nagyon hasonlít az írására. Amúgy az egész tanár erről pletykál, hogy földrajzból puskáztam, ma az ofőmtől jött vissza. Megjegyzem, hogy jó tanuló vagyok, irigylik is páran. Hogyan mossam tusztára magam?


2022. márc. 21. 21:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Tüdom, túlparáztam. Szerencsére csak vicc volt, én is röhögtem, hogy mekkora idióta vagyok.

:)

2022. márc. 22. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!