Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 22 éves autista fiú vagyok...

22 éves autista fiú vagyok mit javasoltok ?

Figyelt kérdés
Úgy érzem elakadtam az életemben, eddig az összes munkahelyemen ahol dolgoztam kiközösítettek engem az emberek, és bántottak suliba is ez volt amikor jártam nehézséget jelentett emberek között lenni. Szerettem volna valami olyan munkát végezni amit otthonról is tudok, de sajnos a tanulásban is nagyon elmaradtam.

2022. ápr. 21. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg az olajkereskedelembe beszállhatnál. De én a te helyedben biztos olyan helyre mennék, ahol emberekkel szocializálódhatnék. Ne félj az ismerkedéstől és az elutasítástól, próbálj meg te lenni a kezdeményező fél.
2022. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos próbáltam nagyon barátságtalanul bánt velem eddig az összes ember a munkahelyeimen, tömegközlekedéssel se szeretek utazni nagyon azt is soknak érzem már.
2022. ápr. 21. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Igen,én is átérzem amit te!

Mivel kézfejlődés-és szájhasadékos,adhd ember vagyok..

Én az tudom ajánlani hogy menjél kamion sofőrnek,vagy esetleg gondolhatod tanulhatol infosnak!

2022. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos ai világba,főleg magyarországon az fogyatékos ember le van sz..va!
2022. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Magyarországon minden ember le van szarva (Feltéve ha nem NER tag)
2022. máj. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5

Jah,könnyü modnani egy egészséges embernek...

Mert akinek van baja (pl:látás-testi-vagy egyébb baja) akkor elküldik a halálba.

Halálát kívánját,elküldik anyjába,stb stb,még iskolájuk se nincsen..

Maximum a hallássérülteknek,látássérülteknek,de az mozgássérülteknek..

De pff agyilag 12 évesnek való..

De amúgy munkahely se nincsen,se szakma se semmi.

2022. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!