Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a konzulensemmel...

Mit tegyek ha a konzulensemmel nem jutok egyről a kettőre?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hónapja megírtam a szakdolgozatomat, el is küldtem a tanárnak és azóta folyamatosan azt a választ kapom, hogy el fogja olvasni és értékeli. Konkrétan minden héten írok neki egyszer és mindig ugyanazt a választ kapom. Ilyenkor mit lehet tenni? Valaki volt hasonló helyzetben?

2022. máj. 9. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben a félévben vagy végzős?
2022. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de Romániában tanulok. Tehát junius végén államvizsgáznék. Már ha eljutok odáig.
2022. máj. 9. 13:55
 3/5 A kérdező kommentje:
A helyzetről még annyit, hogy a személyes találkozó is bukta. Nekem nincs órám vele, de be se jàr az egyetemre, konkrétan kontakt órákat sem tart. Online óra sincs, hétről-hétre esszéket irat azokkal akiket tanít. Konzultációkat szintén nem tartott, mert ahogy említettem be sem jár az egyetemre.
2022. máj. 9. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Együttérzek, de nem értem. Ha nem jár be az egyetemre, akkor miért nem konzultáltatok online (Teams, Zoom, Google Meets...)? Vagy ha más nincs, e-mailben is meg lehet beszélni mindent. De ha nem lehet őt elérni, az elején simán válthattál volna is konzulenst. Ez az egész kicsit úgy hangzik most, mintha te nem is kerested volna őt egész félévben, és ő most látta először a dolgozatot. Ő is bírálja, vagy csak a leadáshoz kell rábólintania? Mi a határidő?
2022. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát én őszintén nem tudom, hogy még mit kellett volna csinálnom, hogy ne úgy tűnjön, hogy nem kerestem. Januárban már megvolt a dolgi vázlata, azt be is mutattam neki és jóváhagyta. A vázlat alapján elkészítettem magát a dolgozatot is. Márciusban elküldtem neki a dolgozatot, aminél visszajelzett, hogy átolvassa. Március végén ismét írtam, hogy mi a helyzet. Arra nem válaszolt. Az április megint azzal telt, hogy nem válaszol, de ott még nem voltam kétségbe esve. Április közepén kaptam egy ímélt, hogy spam-be mentek a leveleim, de olvassa és visszajelez. Nem jelzett ezért írtam április végén is. A válasz ugyanaz, el fogja olvasni. A legutóbbi levelemet tegnap írtam neki, még nincs válasz.

A leadáshoz kell rábólintania, + jegyet kell adnia, 2 kredites tárgynak számít be. Juni eleje a határidő.

2022. máj. 9. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!