Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan szokjam meg az éjszakai...

Hogyan szokjam meg az éjszakai tanulást?

Figyelt kérdés
Napközben munka miatt sajnos nincs időm rá, ezért éjszaka kéne, de mindig nagyon elálmosodok.

2022. máj. 29. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát valamikor muszáj aludni...
2022. máj. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem egész éjszaka gondoltam, csak mondjuk olyan hajnali 2-ig.
2022. máj. 29. 00:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Oké, de mikor kelsz?
2022. máj. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Azt hogy nem alszol eleget, nem lehet megszokni. Napi 6-7 óra kell legalább.
2022. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld fokozatosan. Én este - éjjel szeretek tanulni, mert olyankor kevesebb a zavaró tényező, csend van, nyugi és jobban tudok koncentrálni, több kedvem is van a tanuláshoz. Viszont, ha későn állok neki, akkor nekem sem megy mindig, elálmosodom stb. Ha viszont délután, késő délután, este állok neki, akkor könnyebben megy, mert már “bennem van a lendület”. Szerintem ha mindig egy picivel tovább tanulsz, akkor egy idő után megszokod. Persze, minden nap nem lehet éjszakázni, kell az alvás stb., de mondjuk nekem tuti nem lenne diplomám, ha mindig ez lett volna az elsődleges. Valamikor muszáj.
2022. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a baglyokat nem lehet pacsirtákká átképezni, úgy a pacsirták is hiába erőlködnek, soha nem lesznek baglyok. Aludj éjszaka, munka előtt/utazás közben próbálj tanulni.
2022. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!