Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségi előtti...

Szóbeli érettségi előtti rosszullét?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek szóbelizni és az a helyzet, hogy nagyon megvisel.


Készültem, elég sokat, de még így is vannak olyan tételek amik nem mennek... Ha nem tanulok, bűntudatom van, ha pedig tanulok, semmi nem ragad meg.


A mai napon már olyan szinten rástresszeltem, hogy 2x is hánytam, folyamatosan gyomorgörcsöm van és a fejem is reggel óta fáj...


Borzasztóan félek attól, hogy nem lesz jó a szóbelim és emiatt súlyos pontokat veszítek, ami ahhoz fog vezetni hogy nem vesznek fel az egyetemre...


Mit tegyek hogy legalább a holnapi napom ne legyen ennyire pocsék?



2022. jún. 18. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden oké lesz!


Én a vizsgáim előtt mindig úgy érzem, hogy teljesen kiürül az agyam és mindent elfelejtek! Illetve, rémes hasmenéssel küzdök minden áldott vizsga előtt (meg állasinterjú előtt). Nagyon rossz hatással van rám a stressz, nagyon rosszul menedzselem.


De amikor már ott vagyok, akkor magamra parancsolok, hogy szedjem magam össze és nyugodjak meg. Ez csak egy vizsga. Eddigi életemben sokkal nehezebb dolgokkal kellett szembe néznem, mint ezzel a vizsgával. És ettől megnyugszom és megy minden, záróvizsga, szakdolgozat védés, nyelvvizsga.


Neked is menni fog! Pihenj holnap és ne azon görcsölj, mi lesz ha nem sikerül. Sok sikert!

2022. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben azzal nyugtatom magam, hogy a lehető legrosszabb kifejlet sem lenne világvége. (Nem sikerül olyan jól teljesíteni mint amire képes lettem volna? Lehet hogy még így is ugyanúgy felvesznek egyetemre. Nem vesznek fel egyetemre? Felvesznek másikra, vagy felvesznek jövőre. Satöbbi.) Nem mindig mennek úgy a dolgok ahogy az ember tervezi, ez benne van a pakliban... Az egész élet ilyen, de ne hagyd, hogy ez megbénítson. Minden rendben lesz.
2022. jún. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se sikerült elsőre olyanra az érettségi,mint szerettem volna,de szerencsére lehet újra érettségizni.
2022. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hete ilyenkor szóbeli érettségik előtt én is lebetegedtem a hétvégén szerintem a stressztől, de hétfőn erőt vettem magamon, bementem, jól teljesítettem és szerdán már a kezemben volt a kitűnő érettségi! :-)


Nem lesz semmi baj! Túl leszel rajta és jó eredményeid lesznek! :-)

2022. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Az írásbelijeim mind 80% felett sikerült, nagyon remélem hogy nem rontom le az eredményeimet...


Holnap 10 órakor mepróbálom a szorongást itthon hagyni!

2022. jún. 19. 23:40
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Hogy sikerült? :)
2022. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező! Hogy ment, mi volt? Mesélj már!
2022. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Jó volt minden! Hatalmas nagy kő esett le a szívemről. A tanárok aranyosak voltak, folyamatosan támogattak és mosolyogtak. Az elnök is korrekt volt, néha poénkodtunk is. :D

A kihúzott tételek is egész jók voltak. Az angol miatt aggódok, hogy nem lesz meg a jeles értékelés... :/


Minden holnap fog kiderülni, akkor kapom meg a bizonyítványomat.


Ui. Már belátom hogy teljesen felesleges volt izgulnom... :)

2022. jún. 21. 15:52
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szuper! Gratulálok!


Egy kis izgulás belefér, csak ha nagyon rápörög az ember, az a nem jó.


1-es voltam.

2022. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szokj hozzá. Egyetemen egy vizsgára kell annyit készülni, mint az egész érettségire. Persze, ha komoly szakra mész.
2022. jún. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!