Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egy történelem pótvizsg...

Milyen egy történelem pótvizsga menete?

Figyelt kérdés

10. osztály végén megbuktam töriből (szégyellem magam miatta, nem kell írni hogy buta vagyok), 2 nap múlva lesz a pótvizsga és nagyon izgulok, meg azt se tudom, hogy pontosan hogyan zajlik ez.


Azt mondták most hogy lesz szóbeli és írásbeli. De júniusban azt mondták, hogy olyan lesz mint az évvégi vizsga (ez nálunk olyan volt mint egy kis érettségi de csak szóbeli volt), ebből azt vontam le hogy tényleg full olyan lesz, ezért kicsit megzavart hogy írásbeli is van.


Szóval mire kéne számítanom? Az írásbeli olyan lesz mint egy nagy témazáró? Szóbelin tételt kell húzni és lesz felkészülési idő?



2022. aug. 23. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!