Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Máshol sem lehet bemenni az...

Máshol sem lehet bemenni az ovi öltözőjébe felöltöztetni a gyereket?

Figyelt kérdés

Nem a Covid miatt, itt állítólag régota igy van. Új helyre költöztünk és itt nem lehet bemenni a gyerekkel, csak kabátban belököd és rádcsukják az ajtót. Benézni sem lehet, hogy lásd mit csinál kivel játszik mert becsukják az ajtot azonnal. Ők öltöztetik, azt sem tudom milyen ruhája van bent, van-e váltóruha. Rendszeresen elkeverednek ruhák amiket ugye akkor látunk mikor 2 hetente hazaadják a zsákot.


Reggeli az fél10kor van...az én lányom fejre is állhatok akkor sem eszik reggel otthon...

Programokról nem szólnak soha előre. Meglepődve hallgatom mikor meséli a lányom hogy voltak a könyvtárban. (Bábszínházban mint utólag kiderült)

Erdőbe mentek kirándulni ma éppen, de erről sem tudtam csak épp meghallottam mikor mondta egy másik szülőnek a dadus.Aranyos egyébként a Dadus de az ovónőkkel lehetetlen beszélni mert egyszerüen nem találkozom velük.

Én vagyok ennyire érzékeny?



2022. okt. 18. 15:40
 1/2 anonim válasza:
Nálunk sem lehet bemenni, úgynevezett beléptető rendszer van. A ruhás dobozt hazaadják pénteken, hétfőn visszavisszük, átnézve. Nem a covid végett van ez a rendszer, hanem a pandémia alatt bevált módszert folytatják. Ezen időszak alatt bebizonyosodott, hogy rendkívüli módon fejlődtek a gyerekek az önállóság terén, valamint se érkezéskor nincs hiszti és fél órás búcsúzkodás, valamint távozáskor sem tart egy órán át a könyörgés a gyereknek, hogy kegyeskedjen a szülővel hazamenni. Persze ez nem általánosítás, de vannak ilyen szülők és gyerekek. Azontúl a tisztaság is jobban fenntartható, hiszen sáros, vizes babakocsikat sem tolnak végig a folyosókon. Az már más kérdés, hogy miért nincs tájékoztatás az ovi részéről. Nálunk Facebook-csoport van, ahol képeket, videókat és eseményeket, tennivalókat osztanak meg az óvónők a szülők részére. Ezen kívül az előtérben (ahova minde szülő bemehet) a faliújságon is kint vannak az aktuális tudnivalók. Fogadóórát is kérhetünk tőlük, ha vaamire kíváncsiak vagyunk. És igen, ez így tökéletesen működik!
2022. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2022. nov. 10. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!