Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyivel nehezebb az orvosin...

Mennyivel nehezebb az orvosin a kémia, mint az emelt kémia?

Figyelt kérdés
Ha van egy 85%os emelt kémiám, amit 2 év alatt hoztam össze, akkor ehhez viszonyítva mennyire nehéz az orvosi kémia? Mennyivel kérnek többet számon?

2022. nov. 22. 01:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Pécsen: orvosi kémia(1), bevezetés a biokémiába(2),biokémia(3) +4. Félévben van még egy orvosi részre kihegyezett kémia, a szigorlatot már 3. Félév biokémia vizsgájával teljesíted. Ezt idéntől vezették be csak, ha jól tudom, eddig 4. Félévben volt szigó.
2022. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Értem. És egyébként egy emelt szintű kémia mennyiséget mennyi idő alatt kell teljesíteni az orvosin? Csak mert mint említettem, nekem kb 2 évembe telt összehozni egy vállalható százalékot.
2022. nov. 22. 23:08
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet összemérni. Olyan szintű számolással nem fogsz találkozni, mint emelt kémián, de az anyag jóval több lesz mint egy érettségi tananyag. Viszont ez ne ijesszen meg, sokkal másképp fogsz tanulni, ami most soknak tűnik, utólag semminek fogod érezni.
2022. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%

"Nekem pont fordítva van, a fizikatudásom konvergál a nullához. Bifizen ez mekkora hátrány? Érdemes már nyáron nekiülni?"


Nekem is a nullához hasonlított a tudásom fizikából, mégis otosre vizsgáztam bifizbol. Nem igényel nagy tudást, elég ha a vizsga előtt nekiulsz.

2022. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!