Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy értsem meg a matekot?

Hogy értsem meg a matekot?

Figyelt kérdés

Amikor a tanár magyaráz akkor sosem értem, vagy magam jövök rá vagy valami videóból.

Másik probléma hogy igazából sosem tudom mit miért csinálunk.pl egy egyenletnél. Le tudom vezetni mert megtanultam de nem értem igazából mit csinálok.


2022. dec. 16. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Kellene tudni, hogy hányadikos vagy.

Nagyon fontos, hogy ne akarj mindent rögtön megérteni, hanem lépésről-lépésre. Persze úgy nehéz, hogyha nem tudod, hogy mik a „lépcsőfokok”, de a tankönyv kb. megfelelően van felépítve.


„Másik probléma hogy igazából sosem tudom mit miért csinálunk.pl egy egyenletnél. Le tudom vezetni mert megtanultam de nem értem igazából mit csinálok.”


Ha adsz egy példát, akkor el tudom magyarázni.

2022. dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!