Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha újrafelvételizek egyetemre,...

Ha újrafelvételizek egyetemre, hogy államin legyek (a mostani önköltség helyett) akkor tudom onnan folytatni, ahol abbahagytam?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy el lehet ismertetni a krediteket a teljesített tárgyak után, viszont van nyelvórám is, ami 6 féléven keresztül van és mindig egymásra épülnek.


Az járható út lenne, ha az önköltséges képzésen felvenném az előzetes tárgyfelvételkor az összes tantárgyat, és ha felvesznek az államira, akkor utána (jóváírás után) felvenném az államin is őket (közben persze a fizetősön leadogatnám, akár egyesével)


Ezt amiatt gondoltam, hogy mivel első féléves lennék, ezért nyilván hiába van máskor a tárgyfelvétel, nekem a 3. féléveseket kell felvennem és nem akarom megszívni, hogy nem lesz hely vagy valami miatt csúszok, mert nem tudom felvenni.



2023. jan. 27. 09:10
 1/1 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd meg ott, ahová játsz, mi ennek a menete.
2023. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!