Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért olyan primitív a legtöbb...

Miért olyan primitív a legtöbb TO-s alkalmazott?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 13:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
23%
Mi az a TO?
2010. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
41%

Alkalmazkodnak a hallgatók színvonalához :)

(TO=Tanulmányi Osztály)

2010. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Mert lusták és nem, vállalják semmiért sem a felelősséget! Nyáron semmi munkájuk sincs, év közben meg felszívódnak...


Nálam az oklevélmellékletemet szúrták el, jeleztem, és nem voltak hajlandók kijavítani. Aztán írtam az osztály vezetőnek, ő meg azt mondta, hogy fizessek x ezer forintot...na ezt azért már nem ...aztán írtam az intézmény igazgatójának hogy mik vannak a TO-n, utána napokon belül csörgött a telefonom, az TO osztályvezetője volt (rögtön úgy kezdte hogy az intézmény igazgató szólt neki) , hogy megnézik mit tehetnek, én meg rögtön mondtam nekik hogy : NEM fogok fizetni, azért főleg nem amit ők csesztek el...

2010. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is csak meresztik a s*ggüket... nyitva van a TO fél 9-től 11-ig. Az órák 8-9:40-is, és 9:50-től 11:30-ig tartanak, szóval van 10 percünk elintézni a dolgokat, de tuti, hogy a TO-sok akkor mennek le cigizni...

akármilyen kérdéssel mész be hozzájuk, ők nem tudnak válaszolni....

Nálunk a legprimitívebb (hogy a te szavaddal éljek) az egyik s*ggfej tanárnő lánya, akit nem vettek fel hozzánk a suliba, ezért az anyja benyomta a TO-sokhoz. finoman fogalmazva utálja a diákokat....

2010. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyfolytában kávézott, ha bementél hozzá értetlenkedett, leoltott - aranyom, ez nem így van, én sem tudom hogy van, de így nem jó - színvonalban, persze csak miután lefolytatta Gizikével a - kedveském, hogy vagytok, milyen volt a nyaralás, hogy vannak a kicsikék - bájcsevegést munkaidőben, miközben kint 30-an álltak a sorban. Az etr-t nem tudta kezelni, bármi volt irány a rendszergazda.


Viszont rájöttem, hogy szeretnék TO-s lenni, ha ezért még fizetnek is :)

2010. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: még jó, hogy kedvesen mondta, amit mondott, még ha nem is tudta miről beszél, minthogy bunkó legyen, fél órát vitatkozzatok... persze a végén kiderül, hogy neked van igazad, de akkor már csak elvből nem segít...
2010. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%

Nekem akkor lett elegem belőlük amikor állandóan TVSZ-re hivatkoztak, ami évente változik...na akkor eléggé kihúzták nálam a gyufát, bementem az asztalra csaptam (szó szerint!), hogy akkor adjanak egy TVSZ-t erre meg mi volt a válaszuk? Hogy nekik van, de azt nem adják oda. A második asztalra csapásom ekkor történt! Megmondtam nekik, hogy kutya kötelességük egy hatályos TVSZ-t a diákoknak is elérhetővé tenni, mivel elő van írva, vagy a könyvtárban vagy elektronikus úton, mert ha nem megyek a a főnökeikhez és panaszt teszek... Na azóta van a könyvtárunkban egy TVSZ!


Aztán az egyik tanárunk előadáson katalógust tartott, én meg elöl ültem, pont közel hozzá, és szóltam neki félhangosan, hogy ugye tisztában azzal hogy a TVSZ 38.-as paragrafusa szerint az előadó nem tarthat katalógust előadásokon? Hát, köpni nyelni nem tudott... ez egy nagy teremben volt, voltunk legalább 80-an és mindenki megtapsolt :))) amúgy elemzés -ellenőrzés óránk volt, kicsit ironikus nem??? XD

2010. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért eléggé tudott bunkózni is és lehordani az embereket, amivel legalább félóra eltelt, persze a végére semmi eredményt nem hozott. Imádtuk, hogy a 2-4 órás nyitva tartásból rengeteg idő elment 1-1 emberre, akinek valami problémája volt és nem csak jogviszonyt akart kérni.
2010. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

ma 13:41

Nálunk szinte az összes előadás kötelező.....

2010. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

"Nálunk szinte az összes előadás kötelező....."


Utána néztél már a TVSZ-ben? Mert hogy mit mondanak órán az egy dolog és hogy mi van a TVSZ-ben az más dolog!

Hová jársz?


A gyakorlatok biztos hogy kötelezőek, az előadás az más kérdés...

2010. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!