Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért olyan primitív a legtöbb...

Miért olyan primitív a legtöbb TO-s alkalmazott?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 13:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Nálunk is majdnem mindegyik előadás kötelező. Szerintem ha valaki ilyet szólna be, mint Te akkor annak a büdös életbe nem adnának diplomát a kezébe. Sőt egy-két tanár 55perces órákat tart, mikor 45öt kellene.

Am itt is eléggé gáz a TO. Állandóan elcsesznek valamit, diplomában rosszul fordítják az angol oldalt stb.

2010. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Én SZTE-re járok.

Uccsó voltam

2010. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

13:43-as vagyok

Óbudai Egyetemre járok

2010. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
88%
Mert oda nem képesség kell, hanem ismerős.
2010. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Hallgatók még egy gyenge főiskolán is sokkal értelmesebbek, mint a TO-sok.
2010. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk a TO irodája előtt három napig ugyan azok az arcok ültek, mert kb. 2 óra volt egy ember. Ki van írva, hogy 14.00-kor nyit, az ügyintéző pedig pont akkor jött ki és zárta kulcsra az ajtót. Hát, had nem mondjam, ostromállapot volt.
2010. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
76%

bmf-es (most óbudai egyetem) is voltam, szte-es is, mind a két helyen gáz a TO.

bmf-en csak a leggagyibb előadások voltak kötelezőek

2010. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
76%
ha nem lennének hülyék, akkor nem a TO-n kellene melózniuk. egyébként én találkoztam kedves és értelmes ügyintézőkkel is. igaz, belőlük van kevesebb. :-S
2010. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Én vagyok hülye, mi az, hogy katalógust tart? :D


(Nem vagyok egyetemista, csak elolvastam...)


Nálunk a titkárságon kérdeztem vmit érettségivel kapcsolatban, hogy most akkor hova adjam a jelentkezésemet és mondták hogy hát mindegy, mert hát így meg úgy... éshát egy másik iskolában világosítottak fel (ahol jelentkeztem) h kvára nem mindegy...

2010. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Katalógus=jelenléti

vagy a tanár olvas névsort, vagy körbeadnak egy papírt, amire fel kell iratkozni stb.

2010. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!