Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért olyan primitív a legtöbb...

Miért olyan primitív a legtöbb TO-s alkalmazott?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 13:04
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nálunk az SZTE-ETSZK-n sem jobb a helyzet, az egyik sulis társam miattuk csúszott egy fél évet, mert félre tájékoztatták, de biztosra venném, hogy nem ez az első eset.

Kb. mindig akkor van nyitva, amikor órám van,így esélytelen eljutni odáig, amihez pedig időpontot kell kérni,ahhoz meg nem mondják meg,hogy mikor kell bejelentkezni. Csak vágják az unott pofákat, neked meg kb. az élettől is elmegy a kedved emiatt. Egyébként nálunk is de inkább a tanárok, mint a TVSZ-re hivatkoznak, mikor ismertetik a tematikákat. Sajnos ezek is hozzátartoznak a gyönyörű egyetemi/főiskolai évekhez.

2010. okt. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
100%

PTE-TTK csak rossz tapasztalatok, jogviszony megszüntetéséről a kérelmet beadva 30 napot követően nem történt semmi. Ezután mentem be személyesen nyitvatartási időben, az én szakomhoz tartozo néni persze nem volt ott. Telefonáltam napi szinten 3x minimum. Emailt is irtam,nem egyet... Így telt el 6 hónap!!!

Kezdtem félni h ha nem szüntették meg a jogviszonyt akkor mennek az állami féléveim száma, mivel etr-ben olyan VIZSGAJEGYEK voltak beírva, amin benn sem voltam mivel már hónapok óta kiiratkoztam!

Na erre bepöccentem és a 2005. évi felsőoktatásról (lehet nem pont ez a számú) szólo tv.-t végigolvastam én ennek keretében irtam egy szép és korrekt emailt hogy mulasztás történt a részükről és panasszal fogok élni a felsőbb vezetőknél... (törvény szerint 30 napon belül kötelesek intézkedni) Kaptam válasz emailt amiben persze nekik állt feljebb de harmadnapra megkaptam az idexemet postai úton :)

ugy h senki ne hagyja magát aki nem kapja meg azt a segítséget v bánásmódót ami jogilag megilletné.

2010. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
ELTE TTK TO tényleg borzalmasan gáz.
2010. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!