Otthagynád emiatt?

Figyelt kérdés
Otthagynál egy képzést, mert nem nagyon mersz mások előtt beszélni, kiállni eléjük?
2023. szept. 18. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen mert úgy semmi értelme elvégezni, emiatt úgysem lesz sosem normális munkád csak valami selejt minimálbéres mosogató vagy hűtőházi munka ahol nem kell emberekkel kommunikálni
2023. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előbb dolgoznék ezen a problémán, hiszen azért választottam ezt az egyetemet mert ezt szeretném csinálni, ez érdekel. A saját kis tökéletlenségeim nem állhatnak a nagyobb céljaim útjában.
2023. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem majd belejössz, hiszen rá leszel kényszerítve a prezentációra, stb. Majd beletanulsz. Emiatt én nem hagynám abba. Én se szerettem sose mások elé kiállni, de most egyetemen úgy vagyok vele, hogy "ha ki kell, hát ki kell". Megcsinálok mindent amit kell, ha kell prezentálok, bármi. Nem mondom azt, hogy imádom csinálni, de jobb mint az elején volt, és most már nem fogom fel annyira nagy dolognak.
2023. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!