Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudom h rossz helyen van de...

Tudom h rossz helyen van de sietek. A tanárom ezt megteheti?

Figyelt kérdés
Nem is tudom minek hívják ezt, vissza él a hatalmával vagy mittudom én mind1 most nem is ez a lényeg hanem.Töriből szócetlit írtunk a múlt héten, könnyű volt mindenki tudta csak 1 táblázat azt meg megtanultuk.'ik csaj még pár összefoglalást belepuskázott plusz pontok érdekében.Ma megkaptuk a dogát,mindenkinek ötös lett VOLNA de 3-as lett kivéve aki belepuskázta az összefoglalásokat neki csillagos 5-ös lett.Megkérdeztük a tanárt hogy miért, hiszen mindenki hibátlanul válaszolt a kérdésekre erre mit mond? Azért mert csak a kérdésre válaszoltunk és Betti(a puskázós lány) példájára többet is írhattunk volna.Höh mi? Azért lett csak 3-as 5-ös helyett mert csak a kérdésre válaszoltunk? Hát nem ez a feladat?
2010. okt. 18. 22:47
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nekünk is volt ilyen tanárunk gimiben anno,nem is egy.Mi átvészeltük ezeket az időszakokat,hála istennek,csak 1-1 félévet voltak velünk.Semmire nem emlékszem a náluk tanultakból,szörnyen unatkoztam,mi is röhögtünk,a képeken a törikönyvben,meg mindenen.De ezek passzív tanárok voltak,nem érdekelte őket h mit csinálunk.Viszont,a tanárokról(tantárgyaikról) is készül statisztika,ezért nem fogja megtenni h megbuktat titeket,erre gondosan fog ügyelni,mivel az rossz fényt vetne rá az egész nevelőtestület előtt.Az osztályfőnöknek hiába panaszkodtok,kolléga kollégáját csak védeni fogja.Írjatok esetleg petíciót,belevonva a szüleiteket is,és tárjátok az igazgató elé.Vagy beszéljetek a tanárral nyíltan,óra elején,nem vagytok már gyerekek,h rajtatok élje ki a passzióit.1 tanítónő
2010. okt. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekünk gimnáziumban volt egy kissé különc fizika-kémia tanárunk, sikerült elérnie az ofőnek, hogy 3.-tól a fizikát egy másik tanár vegye át, ő csak a kémiát tanította 3.-ban, meg a bioszt 2.-tól ne egy hasonlóan különc tanár vegye át, hanem egy "rendes".
2010. okt. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
igazából tanár úr :) de M MEG FOLYTON PIA SZAGA IS VAN SŐT DOGA KÖZBEN MINDIG CIGIZIK MÁR EZÉZÉRT IS SZÓLTUNK AZÓTA NEM CSINÁLJA GONDOLOM BESZÉLTE VELE AZ IGAZGATÓ DE ENNYI :(
2010. okt. 20. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!