Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi értelme a közoktatásba...

Mi értelme a közoktatásba járatni a gyereket?

Figyelt kérdés
Apám kattanása volt az hogy "A gyereknek közösségbe kell felnőni". A gyereked büntetlenül tönkretehetik idegileg, megnyomoríthatják, megölhetik az iskolában. De elvileg kell a "közösségi élmény" amit máshol ugye nem lehet megkapni csak a degeneráltakkal teli közöktatásban ahol hagyják hogy egy problémás nyomorult félelembe tartsa a többit ahelyett hogy elkülönítenék. Szerintem nem sokat nyertem az által hogy a közoktatásba jártam.
2023. nov. 8. 18:52
1 2
 1/16 anonim válasza:
78%
Azért kell menni, mert kötelező. Az az értelme, hogy tanulsz és ha nem is jössz ki jól a közösséggel találkozol más emberekkel a szüleiden kívül.
2023. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
10 millió összeszerelő országa vagyunk, az oktatás csak lefelé halad.
2023. nov. 8. 18:58
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy pszichológust, mivel az írásod alapján tele vagy traumával, stresszel, amit egyedül nem tudsz megoldani.


Ha van elég pénzed, akkor mehet a gyerek magániskolába, vagy nem tudom, hogy milyen feltételekkel lehet valaki magántanuló.

2023. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy valaha gyereket vállalok, ilyen világba?
2023. nov. 8. 18:59
 5/16 anonim válasza:
45%
Egyetértek, engem is tönkretett az a közeg. Azóta izolálom magam az emberektől, elzárkózva élek.
2023. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én olyan messzire költöztem a szülővárosomtól amennyire lehetséges, oda rossz emlékek kötnek.
2023. nov. 8. 19:00
 7/16 anonim válasza:
36%

"Szerintem nem sokat nyertem az által hogy a közoktatásba jártam."


én csak vesztettem

2023. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
87%
Az 5-ös vagyok. Kifejezetten károsnak tartom, hogy összeeresztik a debil rosszindulatút az értelmessel. Tesztek alapján szegregálni kellene. A poroszos oktatást is el kellene engedni a fenébe.
2023. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
60%
Úristen,te tényleg beteg vagy.Itt nem a közoktatással van a bajod.
2023. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%
A kérdezőnek amúgy igaza van. Én végigjártam az egész "szamárlétrát" (óvoda, általános, gimi, egyetem) és azt kell mondjam, régen lehet hogy volt értelme a közoktatásnak, ma már semmi, a fidesz biodroid-neveldéje lett az egész, nem véletlen hogy teljesen értelmetlen dolgokat tanítanak. Másodfokú egyenlet, hittan, ének-zene meg hasonló hülyeségek ezerrel, de az alapvető dolgok azok teljesen hiányoznak, jogi, gazdasági, vagy bármi ami értelmes és hasznos.
2023. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!