Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanítóképző felvételi+érettségi?

Tanítóképző felvételi+érettségi?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a tanárok nagyon nem keresnek jól, de engem mégis ez a munka nagyon érdekel, és úgy gondolom, hogy szívesen csinálnám majd a jövőben. Nézegettem szakokat, meg így a felvételi követelményeket is, de esetleg akinek van tapasztalat, az tud segíteni? Arra gondoltam, hogy esetleg egy emelt magyar érettségit csinálnék, mert azzal szerintem nem tudok mellélőni. Elég lesz, hogy ha ez lesz az egyetlen emelt tantárgyam, vagy érdemes valami másból is csinálni egy emelt érettségit?

De valahol azt olvastam, hogy kell valamilyen ének alkalmassági vizsga, és azzal most mi a helyzet? Énekelnem kell valamit?:D


márc. 24. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Google: adott foiskola neve + felvételi követelmények
márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!