Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Korrepetálhatok diákokat...

Korrepetálhatok diákokat végzetség nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van-e rá lehetőség, hogy legálisan ingyen vállaljak korrepetálást, mint "magántanár" általános iskolásoknak, vagy 9-10. osztályosoknak?

17 éves diák vagyok, és ezzel is szeretnék olyanoknak segíteni, akiknek nehezebben megy a tanulás, illetve tapasztalatszerzés miatt is kérdezem.



ápr. 16. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legálisan, ingyen, bármikor. Kérdés, hogy lesz-e olyan szülő, aki rád bízza a gyerekét. Mondjuk ha ingyen vállalod, biztosan lesz rád kereslet.
ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen #1-es válaszoló a gyors reagálást és a tartalmas információt!
ápr. 16. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom az Adom diákmozgalomnak volt ilyen ingyenes jellegű programja, ott kaphattál is érte közösségi szolgálatos órákat.

De mi a saját sulinkon belül is csináltunk ilyet, hogy szóltunk pl a kémia tanárnak, hogy szívesen magyarázzuk, akinek kell, küldje hozzánk

Nekem volt, aki fizetett is volna érte, de nem volt pofám pénzt kérni (meg az illegális is, ha nem vagy számlaképes)

ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!