Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Adhat-e a tanár rossz jegyet...

Drphiliprusso kérdése:

Adhat-e a tanár rossz jegyet hiányzás miatt? Osztályozhat-e a tanár jelenlét alapján?

Figyelt kérdés

Orvosi igazolásom van az iskolai hiányzásról betegség miatt,

ám a tanár az alapján osztályoz ki hányszor jelenik meg az órán. Úszásról van szó. Nem találtam erre vonatkozó jogszabályt, de tudom, hogy van egy alap tanári szabadság ami alapján osztályozhatnak. Számomra kifejezetten igazságtalan.

18/L



ápr. 29. 16:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10/11

Igen. Így. Tehát hiányoztam egy hetet betegség miatt orvosi igazolással az már 3-as. 3/5 alkalom.

máj. 6. 14:42
 12/13 anonim ***** válasza:
Forduljon a szülő az of-höz, igazgatóhoz. Kivéve persze, ha kiderül, hogy mégse jelenlétre osztályzott, hanem teljesítményre. Vagyis csak akkor szóljatok, ha minden hiányzásmentes 5-öst kapott, és minden kétszer hiányzó 3-ast.
máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12/13

Köszönöm. 100%, hogy arra osztályoz, többször letisztázta.

máj. 6. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!