Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesen tanulók, diákmunkáva...

Budapesen tanulók, diákmunkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Főiskolás vagyok,első éves...elég rosszul jövök ki anyagilag, mert családi okokból anyu nem tud most támogatni. Diákmunkát keresek. Ajánlanátok olyan dmszövetkezeteket amik biztos jók és nem átverősek?Esetleg másik lehetőség munka találására?

köszönöm mindenkinek aki válaszol


2010. nov. 17. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
MŰISZ!
2010. nov. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően a diákszövetkezetek NEM átverősek. Nyilván van egy-két kicsi, akiről nem tudjuk még, de a nagyobb, múlttal rendelkezőkkel semmi baj.

Mindenesetre elsősorban az iskoládban nézz körül, biztos van nálatok is karrieriroda, hátha tudnak valamit neked - ez a legegyszerűbb és legbiztosabb megoldás.

Ha nem, akkor regisztrálj iskolaszövetkezetekbe, én az Universitasnál voltam, szerintem az jó, megbízható.

De még az is egy opció, hogy emellett keresel munkát, és ha felvesznek valahová, oda iskolaszövetkezeten keresztül jelentenek be.

2010. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
MÜISZ-t én is ajánlani tudom, korrektek és időben megkapod a fizut, de a melóra szövetkezetet mindenképp kerüld el, még most sem kaptam meg tőlük a szeptemberi fizetésemet...
2010. nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
EU diákok, nagyon jó munkáik vannak
2010. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!