Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen fiúról? Érdekes kérdés, őszinte válaszokat kérnék!

Figyelt kérdés

Nem púderolok, magamról írok, de ne ez alapján ítéljetek, hanem ha az első váleményetek látatlanban.


Szóval, buktam egyszer (10. évfolyamot ismételtem), tehát évismétlő, vagyok és a koromhoz képest 1 évvel később érettségizek.


Viszont, van egy előrehozott földrajz érettségim, januárban csinálom az emelt angol előrehozottat, és egy forgalmi vizsga kell már csak, ahoz, hogy meglegyen a jogsim kocsira.


Ja igen, és 11.-es vagyok


Ez a tények, többet nem is írok magamról, nehogy befolyásoljalak.


Szóval ezek alapján mit gondolsz rólam, mint ember.


2010. nov. 30. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért meg buktál egyszer még feltétlenül vagy rossz ember,én nem az alapján barátkozok valakivel,hogy milyen tanuló.Sok sikert az angol emelthez:)

Meg szabad kérdeznem,hogy miből buktál és hogy sikerült a föci érettségid?

2010. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fizikából buktam, de nem sikerült a pótvizsga (2%-on múlt), földrajz érettségi stabil 3as (ugyanannyira messze voltam a kettestől, mint a négyestől)
2010. nov. 30. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok,hát nem irigyellek:S.Amúgy én is pótvizsgáztam matekból,de engem hál isten átengedtek.
2010. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem vagy jó tanuló, mint ember még lehetsz egy lehengerlő fazon! Nem lehet középiskolai tanulmányi eredmények alapján beskatulyázni vkit, hogy milyen személyiség.

Bár nekem volt egy osztálytársam, aki rossz tanuló volt, bukott is, és nem szerettem túlságosan, de nem ezért, hanem mert a magaviselete is rossz volt, annak ellenére, hogy az édesanyja is tanár volt, lekezelően bánt a tanárokkal...szerintem azért egy kis tiszteletet megérdemelnek, végül is nincs egyszerű dolguk.

2010. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Milyen isklába jársz?:)
2010. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hagyd ne mondjam meg :) Annyit elárulok, hogy Pest megyén belül
2010. dec. 1. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!