Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz-e az, ha nem mentem két...

Gáz-e az, ha nem mentem két napig iskolába, mert csúszott a járda?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 19:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%
igen, értem is a hiradot..és igenis elmaradt! :-) nem értem miért kellett leszavazni 0 -ra a válaszomat, amiért megvédtem a kérdést feltevő embert?? :( sztem azért nem lehet tul kellemes olyan "kioktató" válaszokat hallani, hogy drága kincsem blablablablabla... :( miért lenne gáz? és az nnem gáz aki lóg a suliból csak ugy?
2009. jan. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
38%

Mi vagy te nyugdijas?:D

És, ha majd felnőtt leszel dolgozni se mész el, ha csúszik az út, a családod meg miattad fog éhenhalni???:)

Természetesen gáz, és persze hogy ki fognak röhögni az osztálytársaid, én is jót röhögtem rajtad:D

2009. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
41%
Igen, az igaz, hogy volt tanítási szünet, de nem a csúszós utak miatt.....:) GÁZMEGTAKARÍTÁS miatt volt!!!!
2009. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél 100% pamut zoknit és húzd a cipődre, nekem bevált. Egyébként nem szórják mindenhol az utakat, vagyis az autók számára szórják, de a járdákat nem mindenhol. Bp. egyik külső kerületében lakom, itt is csak a közutakat szórták le, de a lakótelepeket egyáltalán nem. A héten volt tükörjég, rádióban bemondták, hogy az autósok vigyázzanak, mert a gyalogosok az utakon közlekednek, mert a járdákat nem szórják, és azért mennek le az utakra, mert ott lehet elesés mentesen járni. És ez Budapesten. Nekem el kellett indulnom, mert 1. munkanapom volt, de 2 perc helyett 10 perc alatt értem ki a buszhoz, és itt nincs kerítés mindenhol, így a parkoló autókba kapaszkodtam (az se érdekelt volna, hogy megszólal-e riasztó, de ilyen nem volt), és mielőtt beértem, vettem egy pár zoknit egy utcai árustól, és onnantól rendben voltam, és másnap is felhúztam a zoknit a csizmára (de nem mindegy, milyen, vastag legyen, mert a vékony könnyen kiszakad, és ez a 100% pamut biztosan jó). Csúszásgátlós csizma is csúszott a tükörjégen, nem érdekelt, ha megnéztek a zokni miatt, nem akartam kockáztatni, ahol munkát kaptam, ott lejt az út, mert budai rész, szűk egyirányú utca, és ha megcsúszok akár a zebrán is, akkor autók alatt végzem...


Szóval ha anyukád igazolta, még mindig inkább csak 2 napot hiányozz tükörjég miatt, mint hogy heteket törött végtagok miatt, de próbáld ki a zoknis trükköt.

2009. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%
hőát ez nem igaz! :D azt igaz hogy a gázmegtakaritás miatt IS volt szönet, de a csuszos utak miatt is!! :))) ugy látszik nem csak én nem értem a hiradot :P
2009. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%

Anyudnak csak ennyit kell írnia:


"Igazolom (ide a neved) (dátum) hiányzását.

Tisztelettel:

(anyud neve)"


ennyiiii és valamit meg kitalálsz h miért nem mentél... pl hánytál sz@rul voltál... ilyenek.

2009. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
43%
Volt olyan iskola, amelyik a csúszós utak miatt (is) szünetet rendelt el, láttam, olvastam, hallottam. Voltak térségek, ahol nem járt pl. a Volánbusz se, így nem tudtak az emberek eljutni ide-oda, akik azzal járnak amúgy. Előkeresem netről az ehhez kapcsolódó híreket, ha valakinek ez szükséges.
2009. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez haladás, mostanában az a divat, h mert vkinek nincs kedve bemenni, egyszerűen otthon marad... és nem egyszer, nem kétszer! A szülők még tudnak is róla, és megeengedik! Engem amíg nincs 4 fokos lázam, tuti felképelnének ha ilyen jutna eszembe... meg magammal is kiszúrás, pótolhatom a sok anyagot, írhatom a külön számomra készített szivatós pótdogákat és stb..
2009. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
84%
Előző: 40 fokos láz..:D Ja és amúgy sztem is gáz. Énis seggreültem párszor mire beértem gyalog, de lám, élek :D Igaz h késtem, de ezt inkább elnézik, mint azt, h ezért nem megyek be...:D
2009. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
46%

Aki nem hiszi, annak íme (jég miatti szünet):


[link]


[link]

2009. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!