Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz-e az, ha nem mentem két...

Gáz-e az, ha nem mentem két napig iskolába, mert csúszott a járda?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 19:54
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
52%
nem értem mit kell ezen itt most lovagolni, tanszünet nagyobb részben a gáz csökkenése miatt maradt el.
2009. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
De miért mondanád el? Akkor nem röhögnek ki ha nem mondod el. A szülői igazolásra annyit kell írni, hogy Tisztelt osztályfőnök, gyermekem a tudtommal és a beleegyezésemmel maradt itthon kérem tekintse ezt a két napot a szülő által igazoltnak ( tanévenként 3 napot igazolhat a szülő, legalábbis 2004-ben még így volt mikor befejeztem a középsulit). Nem kell magyarázkodni. Amúgy nálunk is volt olyan ,h nagy hófúvás volt majd bemondta a híradó, h Csongrád és Békés megyében a legrosszabb a helyzet majd azt, h hat megyében tanítási szünet is lesz. Békés megyében nem volt. Reggelre meg méteres hó a kocsibejárón így a kapuig nem tudtunk kimenni, így a szülőkkel egyetemben eldöntöttük, h nem megyünk sehová mert nem is tudnánk. Gyalog a buszmegállóig is nehéz lett volna elmászni ( ami jó időben is 20-25 perc) ráadásul ilyen időben a buszok is csak késéssel vagy sehogy nem mennek. Utólag kiderült, h mindenki, aki nem abban a városban lakott késett nem is keveset így nem volt nagy cink ,h el se indultam ( egy osztálytársam volt, akivel egy városban laktunk akkor és bement, de ő is csak a második órára ért be, pedig időben a megállóban volt ,de több járat kimaradt aztán egyre nem fért fel és csak a következővel tudott majdnem 2x-es menetidővel beérni. Nem cink, de nem is kell magyarázni semmit, ha megkérdezik találj ki, vmit. Jolly joker: Családi okok. Esetleg rosszul érezted magad.
2009. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!