Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lenézitek azokat akiknek 6 év...

Lenézitek azokat akiknek 6 év alatt jön össze a diploma? (még a régi hagyományos képzés)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy tavaly nyáron kellettem volna végezni, de a szigorlatom nem lett meg, és az ide félévben sem tudtam teljesíteni a szigorlatot. Most teljesen padlón vagyok. Már 2 napja nem ettem emiatt. ÉS megint csúszik a záróvizsga májusra. Amugy nem vagyok hülye,csak ez a pénzügyi szigorlat nagyon tág témakör, és mindig sikerült olyan tételt húzni, amiben nem voltam 100%. Próbálom összeszedni magamat, de a szüleim is már azt mondták, hogy hagyjam ott.De akkor mit csináljak egy érettségivel? Szóval elég szörnyű a helyzetem.
2011. jan. 11. 10:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jajj, hagy már ezt az önmarcangolást!!!

Nem öltél, nem raboltál, nem csaltál, csak nem tudtál kétfele szakadni, és két szék között ültél a padra.

Ilyen az élet.


Sok ember él még a Földön, akinek nem jött be a számítása, hiába fektetett bele energiát.

Apropó önéletrajz: kérj ajánlást a cégtől! Ennyi a minimum, amit megtehetnek. Így a legtöbb HR-es se szedi le a fejed, hogy csúsztál, és nem te vagy az első, meg nem is az utolsó.



(Fent említett diplomás úgy végzett 8 év alatt, hogy ő ugyan nem fog elmenni dolgozni, mert neki most az a dolga, hogy tanuljon. És sorra húzták meg... NA ez a ciki!!!)


Fel a fejjel, ki a mellel, gyáva ember, aki nem mer! Már Csipike az Óriástörpe is megmondta.

2011. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászolásokat.

Sajnos én sem gondoltam volna hogy egyszer ilyen is előfordulhat velem. Próbáltam pozítivan hozzáállni a dolgokhoz, csak ez a szigorlat annyi fájdalmat okozott nekem, és emiatt vagyok padlón. hogy minden vizsgán sikerült és a szar szigorlat miatt megint csúszok egy félévet.

2011. jan. 11. 11:39
 13/13 anonim ***** válasza:
75%

Figyelj már! Ha az eddigi éveidet lehúztad, akkor nehogy már a szigorlati vizsgát hagyd ki! A pénzügy tényleg nem könnyű, gyakori belőle a csúszás.

Szed össze magad, és menj neki annak a szigorlatnak! Át fogsz menni!

2011. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!