Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Joguk van a tanároknak elvenni...

Qvasz kérdése:

Joguk van a tanároknak elvenni a diák telefonját? Megtehetem, hogy eleve oda se adom a tanárnak ha megszólal órán?

Figyelt kérdés

Q*va ideges vagyok amiért elvették a telefonomat, mert megszólalt órán, de úgy, hogy oszt. társaim szórakoztak, hivogattak.

Ebből kifolyólag majdnem vége lett a 2 éve tartó párkapcsolatomnak, valamint sok időt és pénzt buktam (hosszú történet). Ha legközelebb megszólal és elkérik biztos h nem adom oda, nem érdekel rúgjanak ki ha akarnak, de mégegyszer nem élem ezt át. Jah amugy hiába kapcsolom ki vagy némítom le, oszt társak megoldják h megszólaljon a telóm. Kedvesek...


2009. febr. 5. 22:40
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Mielőtt lebunkóznátok meg stb, azelőtt elmondanám h becsempésznek 1 telefont a zsebembe és azt felhivják oszt társaim. Természetesen akkor az én telefonomat is elveszik és akinek a telóját csörgették, neki visszaadják.
2009. febr. 6. 10:51
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
akkor a tanár is benne van a szivatásokban? mert ez úgy jött le...hogy a másiknak visszaadját a sajátod meg, ami meg sem szólalt, nem...
2009. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Már meg ne haragudj, de te sem lehetsz egyszerű eset, ha csak úgy becsempészik a zsebedbe... Akkor add oda azt, amelyik csörgött! Nem hiszem, hogy a tanár meg fog motozni, hogy van-e nálad másik. Aztán ha nem adja vissza, ne is kérd (nem a tiéd, ne neked legyen fontos), ha visszaadja, neked már nem kell továbbadnod, hiszen a tiéd...
2009. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Már nem nagyon lehetne tovább ragozni ezt a történetet :-))

Hát hova jársz te iskolába, drága, hogy ilyen rejtélyes dolgok történnek veled?

2009. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az Állami Varázslóképzőbe :-)
2009. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű tudom. A tanár nagyon jól tudja hogy több telefont hordok magamnál, van mikor megszólal az enyém elismerem, de csak az egyik és mindig elveszik az összeset. Ezt nagyon jól tudják oszt társaim is... többit tudjátok...
2009. febr. 6. 19:20
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de hogy lehetsz olyan lúzer, hogy simán belecsempésznek a zsebedbe egy telefont?
2009. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Kimegyek cigiszünetre, és mert jó az idő a terembe hagyom a kabátom ami a szék támláján van. Mire visszaérek már a zsebbe is van a telefon. És mieőtt lúzer lennék kíváncsi vagyok te mit tennél ilyen helyzetben
2009. febr. 6. 21:33
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Óra elején kabátzsebbe nyúlás -> benne talált idegen telefonok messzire hajítása -> probléma gyökerének azonnali és végleges kiirtása.
2009. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért szivatnak téged az osztálytársaid?

Szerintem menj be mindig kicsikét hamarabb, nézd át a kabátodat, és ha találsz benne egy idegen telefont, tedd el!

Vagy mindig legyen kikapcsolva a telefonod, dugd el jó mélyre, és ha a tanár elkéri a telefont, akkor mondd azt, hogy csak az van nálad, és add azt oda (ami nem a tiéd!).

2009. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!