Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajzból vagy biológiából...

Földrajzból vagy biológiából könnyebb leérettségizni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 13:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%
Én csak azt tudom mondani, hogy a földrajz feladatokat nem tudjuk megoldani szinte, és osztálytársunk egész nyáron tanulta a tételeket, míg biológiából 80% körül teljesít az is, aki kettes órán, a szóbeli tételek pedig nagyjából 5 oldalnyi tanulnivalót jelentenek (20 A és 20 B tétel, nagyon egyértelműek és semmi tárgyi tudás nem kell hozzá szinte).
2009. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

Mindkettőből ugyanolyan könnyű vagy nehéz (nézőpont kérdése).

Tanulni kell ennyi a titka :) Én személy szerint biológiából érettségiztem, mert felvételihez ez kellet. (73%-ra sikerült. Pedig nem én voltam a húzónév a csoportban :DD )

Ha már a kettő közül választanál, akkor mérlegelj, hogy melyik "életszerűbb". Nem hiszem, hogy a föcinek sok hasznát veszed a későbbiekben. De a biosz fakultáción érdekes dolgokat tudhatsz meg. :)

Jaaaaa és a biológia érettségiben kísérletek is vannak...

2009. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű hogy Föciből könnyebb
2010. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!